Ірина Фріз народний депутат України

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Закон про працю "канув в лету" разом з урядом технократів

2693 3

Не буває лиха без добра: урядовий проект закону про працю 2708 "канув в лету" разом з Урядом технократів.

Знаковим є те, що саме напередодні дня народження нашого Кобзаря, великого борця з кріпосним правом, відповідно до ч. 3 ст. 105 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", законопроект, внесений Кабінетом Міністрів України, ВІДКЛИКАНО, якщо до його прийняття в першому читанні за основу повноваження Кабінету Міністрів України були припинені.

Тобто, цей недолугий законопроект уряду знімається з розгляду із відповідним зазначенням про це в єдиній автоматизованій системі.

Сподіваюсь, що повернення до "мілованівських" пропозицій в подальшому не відбудеться, а робоча група з оновлення трудового законодавства продовжить бути платформою для конструктивного тристороннього діалогу та пошуку компромісних рішень між роботодавцями та працівниками!

Зі свого боку та від нашої фракціі Європейська Солідарність обіцяю докласти максимум зусиль для фахового захисту трудових прав українців в законодавчому полі!