Сергей Головнев редактор БизнесЦензор

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чергове МММ та "віруючі корупціонери"

6723 7
b2b,jewelry

Сумно за країну. Після МММ-2, Фонду "Меркурій" та інших пірамід в черговий раз люди ведуться на цей развод. Тепер це B2B Jewelry афериста Миколи Гонти з Ладижину.

Класика. Приносите суму а потім кожного тижня отримуєте 8% від цієї суми. 52 тижні в ірк * 8% = 416% річних. Але типу все гарантовано золотом).

Як можна в перший час виплачувати такі відсотки? Правильно. Залучати все більше і більше "лохів". І коли "лохів" стане багато, згортаєш проект і тікаєш з кешем з країни.

Судячи з того, що відсотки зросли з 4,4% до 8%, афера знаходиться в своєму кінцевому циклі.

Прокуратура вже цікавилась B2B Jewelry в 2019 році, але Гонта порішав. Рахунки розблокували.

І тут звертаюсь до правоохоронців. Знаю, що багато хто з вас "віруючі корупціонери". І хоч ви відкриваєте кримінальні провадження лише щоб "потрусити бізнесюка", або по політичному замовленню, все одно впевнені, що важливі для країни.

Зробіть корисну справу, не дайте ошукати ще більше пенсіонерів. Вам зарахується там, у що ви вірите.

Тим більше, коли піраміда гепнеться, ошукані будуть звинувачувати у всьому державу, президента і прем'єра. І частково будуть праві.

Бігусу, Казаріну, Андріюку "благодарочка" за соціально-важливу роботу.

І філософське: таке засилля пірамід можливе в країні, владна еліта якої займається піаром, корупцією, інтригами і внутрішньою боротьбою. Їй начхати, що відбувається в регіонах. А оцей Гонта рішає за гроші всі питання в органах. Довіри до влади немає. І цей вакуум заповнюють аферисти. А звідки ж вона з'явиться, довіра до влади?