Андрій Дзиндзя Громадський діяч, журналіст

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Анатолій Шарій переслідує свою сестру

828 2
Анатолій Шарій переслідує свою сестру

Сім років тому зі мною звязалася сестра Анатолія Шарія. Вона розсказала все про цього збочинця! Відео деякий час не було доступне, так як Шарій домігся видалити відео з мережі, але у моєму архіві зберигся оригінал, тому поширюю повторно.  

Коротко про суди Шарія у Нідерландах. Рік тому сестра Шарія Олена Манченко програла суд, фактично це сталося через адвоката, який не підготувався до суду, злив справу, а після програшу умовляв її, щоб вона не подавала апеляцію! Суд присудив платити якусь фантастичну суму та примусити видалити інформацію тих, хто її поширював, доречі моє прізвище там також фігурує! На суди Шарій витратив біля 30 тисяч євро, які навряд поверне! Його сестра в Нідерландах на соціалці, а виплачувати борги в цієї країні може лише офіційно працюючий. Людина, яка отримує соціальну допомогу виплачує 50 євро у місяць протягом трьох років, після чого, по закінченню цього терміну борги списуються. Тобто у кращому випадку Шарій отримає 1800 євро! Можливо, тому й адвокат Манченко вирішив не заморочуватися такою складною справою, а пійти шляхом найменших втрат. Значно простіше дати згоду своєї кліентки виплачувати по 50 євро в місяць ніж збірати свідчення колишніх сусідів по подіях, які сталися багато років тому, чи відправляти запроси по українських судах та робити переклади. Але Шарій - ти балбес, якщо вирішив судитись у такій ліберальній країні, як Королівство Нідерланди, тут серійні вбивці виходять на волю, а боржників ніколи не садять, а через 3 роки пробачають борги! Але Шарія це не зупиняє. Нещодавно він знов подав позов до суду, на цей раз просто феєрічний. Зараз займаємося перекладом на українську! Шарій вимагає з сестри 30 тисяч євро компенсації за моральну шкоду, звинувачує саме її в тому, що програв вибори, що "побили" його журналіста таспалили офіс!