Тарас Костанчук Керівник громадського об'єднання учасників бойових дій "Сармат", командир штурмової групи батальйону "Донбас"

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Готові до гіршого сценарію, але сподіваємося все ж таки на краще

1029 1
Те, що зараз відбувається в країні, наштовхує на думку, що нас знову намагаються повернути в обійми російської федерації.Для мене давно є очевидним, що серед держиморд нинішньої влади є ті, хто конкретно працює на ФСБ Росії. І є, нажаль, так звані «ватники». Які опосередковано також працюють на країну-агресора. 


Що хочеться сказати з цього приводу? Ми, патріоти, добровольці, прості українці, нікуди не поділися. І ми спостерігаємо за діями влади. ПОКИ просто спостерігаємо. Але ми не дамо зробити жодного кроку для примирення із країною, через яку ми втратили власні території, і власних найкращих людей на лінії фронту. 


Будьте пильними! І це я звертаюсь як до нашого народу, так і до представників діючої влади! Так, ви дійсно робите правильні речі, яких на жаль, не робила попередня влада. Приймаєте важливі закони. Але цим ви не зможете замилити нам очі! 


І тому ми готові до гіршого сценарію, але все ж таки сподіваємося на краще.. 

Слава Україні!