Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Донбас в мініатюрі

8720 14
сивохо

Те, що сьогодні сталося з Сивохо - мініатюра того, що відбуватиметься в разі штучного форсування будь-яких "мирних" процесів на умовах окупанта.

Мир на умовах Росії - це лише нова іпостась війни, короткочасна пауза перед черговим нападом.

Ми можемо скільки завгодно говорити про шантаж Авакова або про неспроможність Зеленського йому протидіяти, можемо ретранслювати наративи про "войовничу меншість" або про "патріотичну більшість" - все це не має жодного значення, адже реальність така, що таке перемир‘я не сприймають ні тут, ні в ОРДЛО. Воно нікчемне.

Перш за все, не викликають довіри драйвери таких процесів. Літній шоумен у ватній обгортці, оточений невідомими персонажами з рязанським проносом, ахметовськими чирлідерами та медійниками з медведчуківського обозу - ви це серйозно? На шостому році війни країні потрібні не голуби, а яструби миру, які розуміють, що справжній мир - прерогатива сильного. Мир - це наступний етап після перемоги або після поразки, третього варіанту не існує, тож всі балачки про інший шлях - брехня. Потрібно або визнавати поразку і готуватися до наслідків, або йти до перемоги наступні десятки чи навіть сотні років.

А взагалі я мушу відзначити збіг дуже невтішних для нас факторів. Донбас - це питання, яке об‘єднує майже всіх олігархів, навіть тих, які дуже не люблять один одного. Скажімо, Медведчука з Ахметовим (сьогоднішній медіасинхрон щодо Сивохо - найнаочніше цьому підтвердження). Пінчука, який ще в 2016-му лайкнув у WSJ усі вимоги Путіна. Я вже не згадую про штатних московських консерв типу Новінського з Григоришиним. ІВК, наскільки мені відомо, також не проти попастися трохи східніше Дніпра. Що для цієї публіки становить абсолютну цінність, ми знаємо і знаємо що це не ми. Такі справи, друзі.

На жаль, ветерани та радикали - це єдині люди, які можуть сьогодні прийти і зробити щось реальне. І якщо нам не подобається, що "примиренців" шатають приватні армії під парасолею МВС або СБУ, ми мусимо вилазити з соцмереж і робити це власноруч. Ну або вимагати від влади для діалогу не аніматорів, а серйозних людей /якщо вони там ще залишились/, сідати з ними за стіл і думати, що робити з Донбасом.

Інакше за нас все вирішать інші.

Топ комментарии
+10 Sergey Rafalovych
сказано вірно але треба було думати коли голосували за блазьня і його шоблу
показать весь комментарий
12.03.2020 16:25
+7 vismavista
Поставил плюс. НО! Это же Иванов и прочие "прогрессивные журналисты", виноваты в том, что Зеленский у власти. И что именно Зеленский, за которого агитировал автор- запустил Сивоху в оборот с Медведчуком и Путиным.
показать весь комментарий
12.03.2020 18:08
+7 Larysa Pohribna
А раніше Іванов так гарно підпрацьовував на 1+1. А що ж зараз?
показать весь комментарий
12.03.2020 19:18