Оксана Сироїд Екс-віцеспікерка ВРУ 8 скликання, співзасновниця Львівського безпекового форуму, лідерка партії "Самопоміч"

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про гієн і стерв‘ятників

4198 11

Люди сповільнюються і завмирають в очікуванні. Спалах вірусу в країні незмінно забере чиїсь життя. Вірус разом з економічною кризою вже позбавляють людей роботи і доходу, підриваючи їх добробут і роблячи їх біднішими.

Суспільство стає крихким і вразливим. І як ніколи потребує опіки з боку держави. Люди хочуть сподіватися, що держава підставить плече. Принаймні хочуть бути впевненими, що їхньою вразливістю держава не буде зловживати, бо самі не в змозі контролювати державу.

І так поводяться держави, де влада представляє інтереси людей.

Українська влада поки що не дала жодних ознак, що готова турбуватися. Але агресивно демонструє, що готова зловживати. І зустіч в Мінську Єрмака та Козака, і презентація Сивоха, і валютні оборудки останніх днів, і наміри ухвалювати закон про землю чи про особливий статус в умовах обмеження свободи мирних зібрань - це спроба використати вразливість своїх людей. Питання лише в чиїх інтересах?

Росія, як гієна, буде намагатися використати момент слабкості для "пожирання" всього, що буде здатна наздогнати. І не лише в Україні.

В Україні ж Росію цікавить суверенітет, який вона буде намагатися ящо не зжерти повністю, то обгризти - через "успіхи" в Мінську, "національну платформу примирення", закон про особливий статус, воду в Крим і тому подібне.

З огляду на це Президент Зеленський в інтересах людей, яких він зобов’язаний захищати, має негайно припинити будь-які "миротворчі" процеси і перемовини в умовах кризи. Парламент і уряд не мають права ухвалювати жодних суспільно чутливих рішень, окрім тих, які стосуються здоров’я людей в умовах пандемії і регулювання економічної кризи.

Інакше вони виявляться стерв‘ятниками, яким залишать обглодувати кістки загнаної країни.

П.с.
Цей виклик, до речі, є вічним:

"Узурпатори незмінно приносять із собою або обирають часи смути, щоб, користуючись панікою в суспільстві, провести руйнівні закони, які народ ніколи не прийняв би в спокійному стані. Вибір моменту для творення інституційних змін є однією з найбільш надійних ознак, за якою можна можна відрізнити роботу Законотворця від роботи Тирана."
Жан-Жак Русо

Топ комментарии
+10 Аркадій Пастух
Ваші політичні воплі-соплі в попередньому парламенті теж призвели до сучасної політичної ситуації в Україні. До речі - за самопоміч - голосував, тому не лише визнаю свою помилку , а маю повне право незвати самопоміч - НЕГІДНИКАМИ.
показать весь комментарий
12.03.2020 18:57
+5 Natty Natty
Навіщо ображати гієн такими порівняннями?? Гієни на це не заслуговують.
показать весь комментарий
12.03.2020 18:40
+3 Olga Svitla
Країна укріплювалася, ремонтувалася, будувалася, мільйони літали відпочивати, купували машини, житло, квартири, були заповнені бари, ресторани, супермаркети. Але Самопоміч розколола демократичну коаліцію, пішла в контрнаступ, -- сам ваш Садовий сказав, що Порошенко йому лише кабінет президента не пропонував -- то що вам бракувало? Негідники ви і зрадники.
показать весь комментарий
13.03.2020 07:42