Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Кіпіш" Мосейчук. Як Плюси розганяють коронавірус-паніку

8308 10

Сьогодні в ефірі "Право на владу" була тупа істерика, яку розганяють на всю країну. Нібито повний борт з Мілану привіз до Києва хворих на коронавірус. В ефір дали одного пасажира, який розповів про зраду зрадну: хворі на літаку, ніхто їх не перевіряє, всіх відпустили. Коротше, ми всі помремо.

А тепер спокійніше.Чувак – колишній кандидат Укропу до Київради Антон Гура. Це до того, як "простий пасажир" потрапив на ефір Плюсів.

Днями цей чувак у якості медичного експерта виходив в ефір на "Клименко тайм". Це той Клименко, який втік з України і підтримує антиукраїнські сили. Це так, для розуміння. Чувак тупо хайпує на різних темах.Далі. В ефірі Плюсів розповіли, що ніякої перевірки пасажирів рейсу Мілан-Київ в аеропорту Бориспіль не зробили. І це після того, що Мосейчук передивилась усі стріми цього випадкового пасажира. Не знаю, що там дивилась Мосейчук. Бо на цих стрімах видно, що на літак піднялися люди в медичній екіпіровці і перевірили навіть самого чувака-стрімера.

Далі. Чувак каже, що на борту УСІ кашляли-чхали. І слідом за ним Мосейчук дублює: "УВЕСЬ борт кашляє". Але це тупа маніпуляція. Жодних доказів, що усі на борту кашляли-чхали немає. Більше того, зі стрімів ми не бачимо, щоб хтось кашляв.Далі. Верх маразму, маніпуляцій та розгону панікию Мосейчук без жодних результатів медичних тестів робить висновок: "у літаку очевидно 4 хворих на коронавірус". Та це ж премія Нобеля! Українка ставить діагноз зі стріму "блогера". Куди там Китаю, Штатам та Європі до технологій Коломойського!

Єдине, що мені не зрозуміло: чому після свого діагнозу Мосейчук нарікає, що влада не подбала про тепловізори? От Ердоган до свого парламенту прийшов з тепловізором, щоб визначити, у кого з депутатів підвищена температура. А українська влада про тепловізори не подбала. Нарікає ведуча Плюсів. Але я от не розумію: навіщо нам тепловізори, якщо Мосейчук і так може встановлювати діагноз людям по відео стрімера?Коротше, Мосейчук – в міністри охорони здоров'я. Чувака-влогера з Укропу – їй в заступники. Разом з Раімовим. Буде дрім-тім. І нехай вони потім розбираються з панікою, яку розганяють Плюси своїми фейкометними ефірами.

Топ комментарии
+11 irenka ko
Заказ коломойши. Його літаки привезли з Італії цих людей та на його каналі кишенькова медійна шльондра розганяє фейкову паніку. Це падло маланське з нас просто знущається.
показать весь комментарий
13.03.2020 11:03
+9 Creator Nikdud
Кое что про етог А. Гуру проясняется. Его последнее место работьі "био тест мед" - компания по тестированию и продаже медоборудования.
Предлагает защитньіе маски. Цена 70-100 грн. Только опт.

Мосейчук, сколько за раздувание паники получила?
показать весь комментарий
13.03.2020 07:52
+9 Ан Мур
шлюха продажна.

Кста, стосується обох. І слава Богу, що обидвох з 5-го турнули. Шо-шо, але за це Стецю - респект.
показать весь комментарий
13.03.2020 07:55