Мирослав Гай Керівник Благодійного Фонду Мир і Ко. Замголови Ради резервістів при генеральному штабі України. Офіцер запаса.

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Відбулася державна зрада

2137 12
козак,ермак

З юридичного боку, згідно міжнародного права, мінські домовленості, а, відповідно, і протоколи, вважаються нікчемними, як ті, що підписувались під тиском.

Тому, вони нам були вигідні для зупинення гарячої фази та вигравання часу. Цим свого часу і скористався п'ятий президент.

Крім того, мінські угоди не були ратифіковані парламентом, а закон по оккупованим територіям мав запобіжник у вигляді примітки, що він вступить в силу тільки після виведення військ РФ.

Проте, досвідчений дипломат Порошенко спромігся об'єднати світову спільноту і змусив ввести додаткові санкції проти РФ, що базувалися саме на мінських домовленостях.

А Зеленський їх використовує для капітуляції та створення спільного з злочинцями органу, який впливатиме на політику країни, а українці та вбивці будуть сидіти не з різних боків переговорного столу, а з одного боку.

Крім того, росія тепер не вважатиметься стороною війни, а російська теза яка вилітає із слиною з рота Сивохи про "внутрішній конфлікт" набуває прямого доказу.

Це капітуляція на російських умовах.

Тепер, щоб узаконити всю цю зраду, має бути задіяний Парламент і тут ми мусимо зробити все можливе, щоб зупинити злочин проти України.

Топ комментарии
+5 MausMike
Гірше ж не буде, да, зебіли?
показать весь комментарий
13.03.2020 17:01
+2 мон
Ну Мирослав то уже в этом опыт имеет ,а ты чмо обхезаное только миниетить можешь по ходу.
показать весь комментарий
13.03.2020 17:24
+1 удав
а шо їм гірше ... квартал іде , Сонечко світить і либиться , " они устали ат вайны " !!
показать весь комментарий
13.03.2020 17:22