Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Росія – агресор, а не міжнародний спостерігач

74878 19

 Шість років у нас іде війна, і це не громадянська війна і не внутрішній конфлікт, як про це розповідають кремлівські пропагандисти та російська агентура. Це визвольна війна України проти російських загарбників, що захопили частину нашої території.

Констатація цього факту не є суб’єктивною позицією - це норма українського законодавства. В ухваленому в 2018 році Законі України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", який я розробляв та доповідав у Верховній Раді України, Російська Федерація чітко визначена як держава-агресор, а самопроголошені органи управління на захопленій частині Донбасу визначені в їхньому реальному статусі - як окупаційні адміністрації РФ.

Саме тому спроба українських представників в ТКГ у Мінську визнати суб’єктність російських окупаційних адміністрацій, зробивши їх стороною переговорного процесу, а Росію перевести із статусу агресора у статус міжнародного спостерігача, на кшталт Німеччини, Франції та ОБСЄ - є грубим порушенням національного законодавства, відмовою від захисту національного суверенітету і територіальної цілісності країни. Це повинно отримати не тільки політичну, але і правову оцінку. Абсурдними також є домовленості про відкриття нових пропускних пунктів з окупованою територією на фоні обговорення в РНБО обмеження сполучення з цивілізованими країнами світу через загрозу епідемії коронавірусу.

Топ комментарии
+11 Дорогой Я
Не хватает самой малости, Александр Валентинович, - последнего абзаца: я выхожу на Майдан такого-то числа, неравнодушных призываю присоединиться.
показать весь комментарий
13.03.2020 18:36
+7 Валерий Тимков
Кучма поставил свою подпись:
https://zn.ua/POLITICS/novye-minskie-protokoly-dokument-347861_.html
по указанию Зеленского-Ермака (в вопросе сдачи интересов Украины агрессору эта связка не разделима). Все трое нарушили украинское законодательство (и не первый раз). То есть фактически и юридически являются государственными преступниками (СБУ - АУ). Требуется совместное обращение депутатов (Батькивщина+ЕС+Голос) ВР в СБУ для проведения следственных действий по факту государственной измены. И вот почему. 1) Важен сам факт обращения для расследований в будущем после смены власти в Украине (так как понятно, что нынешнее руководство СБУ спустит всё на тормозах). 2) ВПЕРВЫЕ(!!!) в новейшей мировой(!) истории Украине предлагается вести переговоры с террористами! Ни одно государство в мире не ведет переговоры с террористами,...как оказывается, кроме Украины. Отдельно хочу обратиться здесь к Зеленскому-Ермаку. Во имя Украины сбавьте свой темп сдачи её интересов Путину. Цена на нефть 30-35 дол. за баррель в течении полугода и Россия постепенно переключится на свои проблемы. В следующем году Путин будет гораздо сговорчивее и покладистее. Также - Кучме. Леонид Данилович, вы наградили Украину олигархатом, который и породил ту беду, которую сейчас имеем. Не позорьтесь на склоне своей жизни, не втягивайте Украину в ещё большую беду.
показать весь комментарий
13.03.2020 19:08
+6 YU ST
Зєляку на гіляку!
показать весь комментарий
13.03.2020 18:12