Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Застарілий МЗСівський ДРУГ

6295 12

Прочитав, що Міністр закордонних справ України закликав усіх українців, які не встигають повернутися на батьківщину до 16 березня, зареєструватися в системі ДРУГ: https://friend.mfa.gov.ua/. Оскільки, на відміну від тестів на коронавірус в аптеках, реєстрація безкоштовна, вирішив потестити ДРУГа.

Будете сміятись, але усі мої спроби записати в реєстраційну форму мій американський телефон, зазнали фіаско. У drop box телефонних кодів країн, США просто ВІДСУТНІ. Врешті-решт я знайшов код +1, закріплений за (тільки не смійтесь) Співдружністю Багамських островів. Напевно так тепер називають в МЗС нашого головного стратегічного партнера, оскільки міжнародний телефонний код справжніх Багам +1242.

Коли ж я таки зареєструвався у ДРУГа і повідомив йому, що я тимчасово проживаю на території США, він став попереджати мене не про коронавірус, а застерігати, щоби я не їхав на південно-східне узбережжя США, бо до нього, мовляв, наближається ураган Флоренс.

Виявилось, інформація про ураган застаріла рівно на 1,5 роки. Флоренс атакував Вірджинію, Південну та Північну Кароліни у вересні 2018-го. З такою оперативністю українців евакуюватимуть додому десь у вересні 2021-го.

Зверніть увагу, що ДРУГа зробили не похапцем під час пандемії. Його за бюджетні гроші замовила і придбала "найбільш патріотична влада" кілька років тому у відносно спокійний час. Конкретна особа підписала акт виконаних робіт. Від того часу ніхто не дав собі раду потестувати систему, аби виявити і виправити очевидні "баги", які впадають в око вже при спробі реєстрації. Приблизна так само, як ДРУГ, готова до пандемії уся заіржавіла державна машина України.

Тому, дорогі мої українці, давайте собі раду самі. Аби держава не рятувала вас від позаминулорічного гурагану замість цьогорічної пандемії. Не панікуйте, дотримуйтесь базових правил гігієни і сподівайтесь на себе, своїх рідних та друзів (з маленької літери).

Не такий страшний москаль, як його малюють

Топ комментарии
+5 макаренко юра
Мені зрозуміле бажання юлебота вчергове сернути на Порошенка."Зверніть увагу, що ДРУГа зробили не похапцем під час пандемії. Його за бюджетні гроші замовила і придбала "найбільш патріотична влада" кілька років тому у відносно спокійний час. Конкретна особа підписала акт виконаних робіт." (про "американський" телефон ніхріна не зрозумів).
Очевидно,пана Друзенка не турбує,що вже рік при владі потужні діджиталізатори.
Незрозумілий лише вибір редакції,що розміщує подібний шлак.
показать весь комментарий
15.03.2020 09:43
+5 vismavista
От чего же не понятно. Бутусов в интервью Янине Соколовой говорит то же самое. Хвалит Зеленского-он мол,хороший,каналы у олигархов(одного олигарха) не отжимает. И вообще из интнервью не понятно,кто сегодня президент. Порошенко упоминает больше чем Зеленского.
показать весь комментарий
15.03.2020 10:18
+3 макаренко юра
По-перше,критика Дузенка ду-у-же натягнута: немає в drop box тел. кодів США (а що заважає Друзенку витягнути руки зі сраки,й самому набрати той код,і спитати про причини модератора сторінки),ще йому не сподобалась застаріла інформація на сайті (очевидно,винні папєрєднікі,а Пристайко з Кулєбою-ніпричому).
По-друге,всі,хто знайомий з творчістю цього дяді,знають,що без згадки про злочини "найбільш патріотичної влади",й особливо-Пороха, в нього не обходиться,в цьому можна переконатись,переглянувши пару його попередніх дописів.
У того "друга" один мінус-слабенький сервер.
показать весь комментарий
15.03.2020 14:16