Антоніна Кумка Волонтер, активіст, засновниця/керівник Проекту Підтримки Протезування в Україні

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Що таке сильна держава?

2014 34

Це коли громадяни не відчувають її тиску та втручання щоденно. Державні послуги надаються швидко та легко. Питання ліцензування та ін. вирішуються без договорняків. Бізнеси відкриваються за мить і конкуренція не залежить від розміру "даху" чи знайомства у органах. Коли більшість не працюють в темну, а сплачують податки, і принаймні 2/3 від цієї суми не крадуть.

Це коли під час кризової для усієї країни ситуації, де кожному громадянину потрібна справжня підтримка держави, національний фінансовий резерв, який наповнюється з частини податків та ін., забезпечує виплату заробітньої плати усім легально зареєстрованим працівникам, які змушені перебувати на карантині. Коли місцеві держслужбовці не приховують статистику і не шукають б/в апарати, тому що в лікарнях нічого немає.

Слухаю Зеленського на ICTV.
Йому абсолютно нічого сказати.
Він говорить ні про що.
Тому що держава, яку він очолює не може забезпечити своїх громадян нічим: ні масками, ні тестами, ні гарантією кредитів чи оренди житла, ні гідними соціальними виплатами тим, чиє підприємство тимчасово зачинилося.

Він проводить нараду з великими бізнесами (читай олігархами) в руках яких уся країна і вони не поспішають розкошелюватися. Кілька тисяч масок, кілька апаратів у реанімації...

Як же це все жалюгідно.
І це не сьогодні сталося.
Ця система будувалася роками.
І у такий час, як зараз, вона вибиває просто у нок аут.
І нагадує наскільки терміново потрібні справжні, рішучі, радикальні зміни.

Топ комментарии
+6 SergTranscarpathian
Вони обрали рівно те, що бажали. Чому це приховувати? Вони ніколи не бажали "Закон один для усіх", вони бажали "закон/покарання" тільки для ворогів. Диктатура і є найбільшим досягненням для реалізації цих бажань. Вони будуть сцятися від радощі, коли якась там Венедиктова підітреться Законом і підпише нікчемну підозру Пеці. І не думайте, що вони не розуміють, що це фікція правосуддя, для них головне зведення рахунків. А ось чому Пеця став фікс ідеєю, це вже інше питання. Як на мене, він зіграв роль дзеркала, де вони побачили свої тупі, брудні, брехливі та лицемірні пики. Де вони побачили покидьків, що ховаються у дружини під спідницею від воєнкому, лицеміра, що ухиля.ться від податків, але безе з держави усе, що тільки можливо, криворукого та ледащого ідіота, який тут не може заробити не тому, що Україна не Європа, а тому що воно тупе... Хіба таке можно пробачити?
показать весь комментарий
17.03.2020 18:01
+5 The Fifth Third
Я реаліст. В конкретних історичних умовах Петро Порошенко справився. І справлявся б і далі. І не підгрібав під себе ДБР. І забезпечив демократичні вибори. Так, він теж робив конфіденційні зустрічі з ахмєтовим та мєдвєдчуком. Але менше з тим, були ж і потрібні результати для держави. Я не певний що Тягнибок чи Кошулинський справились би ліпше. Або Гриценко чи Смєшко. А так ми просрали п'ять років до 2024-го, і це наші з Вами п'ять років, а не чиїсь інших.
показать весь комментарий
17.03.2020 20:57
+4 The Fifth Third
Нарід України ще жодного разу не втратив шансу втратити шанс. Так що він помиляється не тоді, коли повна дупа настає - це якраз його стоїчєскій завсігдашній вибір, а тоді коли якимсь дивом Україну щось рятує. Якась дюжина сіромах...
показать весь комментарий
17.03.2020 22:35