Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Віруси та щеплення...

335 0

В подіях, які відбуваються зараз є також нажаль один плюс. Люди, які раніше були категорично проти щеплень, тепер дуже добряче замисляться відносно своєї хибної позиції. Краснуха, кір, поліомієліт, віспа, гепатит А та В це також дуже небезпечні, а в деяких випадках, смертельні захворювання від яких є щеплення, але більшість українців відносяться до цього дуже безтурботно.
В 9 років я перехворів важкою формою гепатиту А або Боткіна, пам'ятаю, як лежав 7 днів в повній ізоляції під крапельницями, з високою температурою та нічого не міг їсти і пити. Потім ще 3 тижні в загальній палаті в інфекційному відділенні разом із старшим братом, якого госпіталізували через тиждень після мене з легкою формою гепатиту А.
Пам'ятаю як дуже хотілося цукерки, які брату можна було їсти. Та добре пам'ятаю що після того, як я з'їв одну цукерку, то знову потрапив під крапельниці на два дні... Потім ще 1 рік під контролем лікарів, кожного тижня зранку перед школою я ходив у лікарню та здавав кров з вени, а потім на заняття. Повні обмеження для занять спортом та фізкультурою, дуже жорстка дієта. Неможливість бути донором та треба завжди попереджати лікарів, що ти колись давно хворів Боткіна...
Зараз навіть цю страшну хворобу можна уникнути пройшовши вакцінацію в 3 етапи та жити комфортно.
Я впевнений, що скоро все минеться, буде вакцина від коронавірусу та сезонні щеплення. Також я впененний, що достатньо багато людей, які зараз в паніці скуповують маски та антисептики разом із гречкою та сіллю, так само знову завзято будуть виступати проти щеплень, тепер вже від короновірусу...
Чи нє...?