Вікторія Вдовиченко асоційований член Ради зовнішньої політики "Українська призма"

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Італія: Зовсім не до жартів

3204 5
Італія: Зовсім не до жартів

Сьогодні та учора мені важко емоційно читати італійську пресу....правда... А я ж не з лякливих. І моя мета - точно нікого тут не лякати.

 Італія ввійшла в свою пікову стадію. Моя улюблена туринська LaStampa має декілька розворотів із іменами тих, кого не стало в місті Бергамо та Брешії. Пишуть, що ліжок уже немає приймати нових хворих. Військова техніка стала похоронною. На фото - місто Бергамо, регіон Ломбардія. В ніч на 19 березня 2020 року відкрив ворота для близько тридцяти автомобілів італійської армії. У них - невідома кількість трун. Так, вам не почулося. Сумний парад відбувся вночі, просто щоб не лякати жителів. На фото - колона вирушила по шосе, перед тим як відправитись на кладовища та крематорії на півночі Італії, оскільки в Бергамо таких можливостей вже немає.

Пік вірусу, як кажуть вчені, триматиметься до неділі, 22 березня.

"Це вирішальний тиждень", - каже прем'єр Італії Конте. Міністр спорту Вінченцо Спадафора заявляє, що "в найближчі години, нам доведеться розглянути можливість встановлення повної заборони на активні заходи". Йде мова про прогулянки на повітрі в парках. Але, як знаємо, ті італійці, що вийшли на вулицю без поважної причини, отримали штрафи. А зараження поширюються доволі швидко. Наразі, кількість хворих збільшується в регіоні П'ємонт із центром в Турині.

Сьогодні прем'єр Італії поширив дію заборони виходити в парки в більшості південних регіонів Італії. Це означає, що не тільки на півночі італійців будуть штрафувати за вихід в парки чи прогулянки без потреби.

Прем‘єр-міністр Італії Джузеппе Конте закликав європейських колег створити "коронавірусні"облігації та Спеціальний гарантійний фонд ЄС щоб у надзвичайно короткий термін фінансувати всі ініціативи окремих урядів щодо захисту своєї економіки.

Італійці пропонують європейцям розглянути пандемію також як можливість для ЄС створити механізм управління кризовими ситуаціями, в першу чергу, що стосуватиметься злагодженої фіскальної політики.

Єдиний позитив, який я побачила сьогодні - на фото. Тут три італійські співаки, які онлайн проводять концерти. Під хештегом #iosuonoacasa (Я співаю з дому) об'єдналося вже майже 200 відомих співаків.

 А цифри продовжують бути невтішними: уже 33 190 випадків заражень коронавірусом (+4480), 4440 особи видужали, з них за останню добу 415 (+10,3%). Наразі, за кількістю людей, що не врятували, Італія обігнала Китай.