Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ТРЕТЯ СВІТОВА?

8813 23
врач,воин

Загальна кількість смертей, спричинених захворюванням на коронавірус, цієї доби перевищила 10 тис. Здавалося б, непомітна краплинка в 7,5-мільярдному людському океані. Але наслідки цієї краплі справді безпрецедентні.

Вчора я писав, що європейські, азійські та латиноамериканькі держави почали задіювати національні армії для боротьби з пандемією коронавірусу. В Італії військові вивозять трупи, бо похоронні служби не справляються. В Британії люди в погонах готові розгортати мобільні морги. У Франції - поки що мобільні шпиталі. В США до запобігання поширенню коронавірусу залучили Національну гвардію. Країни одна за одною запроваджують надзвичайний стан. І це само по собі є безпрецендентним для "цивілізованого світу" після завершення Другої світової війни.

Але безпрецедентні заходи насправді не обмежуються згортанням конституційних прав і свобод по всьому світові. Країни почали неоголошену війну за виживання одна з одною. З охопленої полум'ям епідемії Італії, кількість смертей у якій вже перевершила кількість жертв у Китаї, США таємно викупив і вівіз півмільйони тестів на коронавірус. Після чого італійська газета написала: "Весь світ говорить, що це війна. Але здається вперше в історії воюють всі проти всіх, без жодних союзів. Кожна нація думає тільки про себе, використовуючи кожну можливість отримати переможну зброю проти вірусу...".

Яскравий приклад справді "союзницьких взаємин" партнерів по НАТО, коли на них обох напав той самий ворог!!! Повчальний для місцевих адептів культу євроатлантичної інтеграції...

І наче на підтвердження цього трагічного висновку ізраїльські ЗМІ оприлюднили інформацію, що уряд Ізраїлю доручив Моссаду за будь-яку ціну знайти, придбати і доправити в країну 100 тис. тестів на коронавірус. Тепер за тестами полюють спецслужби. Ще крок - і за них почнуть бої регулярні армії...

А ви чекайте на транш МВФ, європейську солідарність та міжнародну технічну допомогу...

До речі, Іран та Великобританія звільняють тисячі дрібних злочинців, аби врятувати їх від епідемії в місцях позбавлення волі. І тільки найгуманніша в світі українська влада продовжує тримати за гратами військового та музику Андрій Антоненко та лікарку Юлия Кузьменко ...

Топ комментарии
+9 YU ST
При цьому, що Друзенко сам сприяв існуючій ситуації, гавкаючи на Пороха як остання куплена шавка. Кушай...Тє, пане Друзенку.
показать весь комментарий
20.03.2020 10:48
+4 Викторп Туров
Кто о чем, а шелудивый о бане. Друзенко пишет об Антоненко и Кузьменко как Катон о Карфагене
показать весь комментарий
20.03.2020 10:46
+4 Anatoly KANEVSKY 37912a48
моссад для своїх - антиукраїнська Зє!влада для моссаду
показать весь комментарий
20.03.2020 11:24