Роман Бурко Основатель международного волонтерского сообщества InformNapalm

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вперше за 6 років Twitter заблокував усі офіційні акаунти міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm

527 0
Вперше за 6 років Twitter заблокував усі офіційні акаунти міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm

Інформуємо читачів, що вперше за 6 років війни усі офіційні акаунти міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm українською та іноземними мовами, а також особистий акаунт засновника спільноти і головного редактора сайту INFORMNAPALM.ORG були одночасно заблоковані у Twitter без жодних пояснень.

Вірогідно, це є наслідком масованої атаки з боку Російської Федерації. Одночасне блокування відбулося через декілька годин після поширення останнього твіту з важливими фактами викриття присутності сучасних зразків російської військової техніки на Донбасі. Ці факти містили вичерпні дані з геолокацією, аерофотознімками та ідентифікацією російської військової техніки в Луганській області.

Також у мережі Facebook були помічені дивні внутрішні системні повідомлення, які містили інформацію щодо можливого блокування публікацій InformNapalm. Це схоже на збій автоматики соцмереж, який міг бути спровокований хибними повідомленнями з боку російських тролів.

Російські тролі пристосувалися до нових механізмів блокувань

Також вбачаємо, що російські фабрики тролів пристосувалися до використання механізмів блокування акаунтів в умовах міжнародної боротьби проти поширення фейків стосовно COVID19. І використовують ці механізми для масового блокування усіх, хто розкриває правду про російську військову агресію.

Не виключено також, що така безпрецедентна активність російських тролів обумовлена бажанням керівництва РФ затерти нові свідчення продовження російської агресії на Донбасі, бо це заважає планам Кремля використати у подальшому глобальну світову кризу (яку спричинила пандемія коронавірусної інфекції) для вимог зняти міжнародні санкції.

Детальніше із скріншотами і додатковою інформацією на сайті InformNapalm.org