Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

День загальної молитви і посту за Україну

36516 24
религия,вера

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні, 25 березня, Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій оголошено Днем загальної молитви і посту за Україну.

Давайте всі разом в наших домівках або на робочому місці помолимося, щоб Господь захистив нашу країну, наших рідних і близьких, знайомих і незнайомих у ці складні часи глобальних випробувань. Попросимо разом Всевишнього, щоб Він зцілив хворих, благословив, дав сили і відваги лікарям та всім, хто жертовно служить Україні, захищаючи її на фронті і в тилу.

Звернемося смиренно та щиро до нашого Отця, щоб Він зміцнив нас під час цих важких випробувань, дав гідно пройти визначений для нас і заслужений нами шлях.

Безвір’я, пихатість, бездуховність, нехтування Його Любові, Його вимог і попереджень завжди ведуть до катастрофи. Саме ці віруси, що вражають не тільки тіло, але і душу, привели до всесвітньої пандемії людство, переважна частина якого відвернулася від свого Бога, відмовившись від каяття.

Тільки віра дає справжнє зцілення, позбавляє від розпачу і страху. Віримо і переможемо!

Нехай Господь благословить і захистить нас, наші родини і нашу рідну Україну. Йому слава і подяка!

Амінь.

Топ комментарии
+5 Advokat Vasil Savchuk
В Римі теж будевселенська молитва =
«Прошу всіх у духовній єдності пережити завтрашній день. Крім того, 25 березня - це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому цього дня весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, молитиметься за припинення пандемії коронавірусу. Про всіх завтра, у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках, єднатися із Святішим Отцем і з нами, які зберуться в Патріаршому соборі у спільній молитві», - зазначив глава УГКЦ.
У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13:00 за київським часом.Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.
Також повідомляється, що у п'ятницю, 27 березня, Святіший Отець оголосив надзвичайну молитву «Urbi et Orbi» (Місту і світу). Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва.
показать весь комментарий
25.03.2020 11:19
+4 buannaichidh sinn
День загальної молитви і посту за Україну - Цензор.НЕТ 4993
показать весь комментарий
25.03.2020 15:20
+3 S. Kurakh
шо Ти мелеш?
показать весь комментарий
25.03.2020 17:19