Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

В онкодиспансері Київської області лікарі почали проводити пересадки кісткового мозку.

4042 0

А тепер супер новина!

Без зайвого пафосу, без камер, без піару та супроводу ЗМІ, у Київському обласному онкодиспансері провели вже
П’ЯТУ ТРАНСПЛАНТАЦІЮ КІСТКОВОГО МОЗКУ !
Це перші подібні операції в Київській області!

Усі 5 аутотрансплантацій пацієнтам онкодиспансеру провели успішно. Попри всі проблеми із нестачею обладнання, попри відсутність фінансової підтримки, попри все…лікарі зробили все можливе, щоб врятувати важкохворих!

При АУТО-ТКМ хворому вводять його власні стовбурові клітини, взяті у нього заздалегідь в ході лікування (наприклад, після кількох блоків хіміотерапії) і зберігалися в замороженому вигляді до моменту трансплантації. Такий вид лікування застосовується при різних лімфомах, нейробластомах, пухлинах головного мозку тощо. Потреба таких трансплантацій по всій Україні – 600-700 операцій щороку.

Лікарі Київського обласного онкодиспансеру проходили стажування у зарубіжних клініках та налагодили тісну співпрацю із іноземними колегами. Завідувач відділенням онко гематології Irina Gartovska організувала роботу на найвищому рівні.
Попереду ще багато звершень! Адже головна мета – проводити операції з трансплантації кісткового мозку від родинного та неродинного донора!

Для мене таке досягнення обласного онкодиспансеру – особливе. Адже саме тут в 2016 році мені врятували життя. Я вірю в цих лікарів!

Наш Фонд сім'ї Андреєвих допоміг зробити косметичний ремонт у декількох палатах, щоб позбутися небезпечного грибку. Також спільно з Благодійний фонд "Сучасне село та місто" ми оплатили частину вартості необхідного обладнання – коагулометра. Наразі триває збір коштів – 210 тисяч гривень – залишок, який залишилося оплатити. Допомогти може кожен:
Для власників Картки ПриватБанку: 5169 3305 1579 0589 (Директор Андреєв Ю.І.)
Для переказу коштів через інші банки:
Рахунок 26009052663338
МФО 300711 (Приват Банк)
ЄДРПОУ 40885000
БО БФ “Фонд сім’ї Андреєвих”
Призначення платежу “На обладнання”

Трансплантації в Україні – бути!