Оксана Сироїд Екс-віцеспікерка ВРУ 8 скликання, співзасновниця Львівського безпекового форуму, лідерка партії "Самопоміч"

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про «гуманітарне» прикриття російських задумів

4883 13

Про «гуманітарне» прикриття російських задумів

Російські медіа і боти ширять дезінформацію про начебто причетність американців до поширення коронавірусу. Але в цей час не Америка, а саме Росія намагається отримати максимум геополітичних зисків, користуючись вразливістю держав.

Головна зовнішньополітична ціль - скасування санкцій. Для цього Росія днями відправила «гуманітарну допомогу» до Італії. Сьогодні заявила про готовність надати допомогу США у протидії коронавірусу. А вчора російське зовнішньополітичне відомство закликало до «всезагального перемир‘я і скасування санкцій у зв‘язку з коронавірусом».

Оголошення чергового вже тепер міжнародного «перемир‘я» не перешкоджає Росії вести активні бойові дії на території України. Бо тут у Росії інша мета - впихнути в ослаблене тіло України інфікований в прямому і переносному сенсі шматок окупованого Донбасу.

Тут у нагоді став очільник зовнішньополітичного відомства Німеччини. Він вчора перейнявся загрозою «гуманітарної кризи» на окупованих територіях на тлі коронавірусу під час розмови з главою українського МЗС. Турбота похвальна, тільки адресата він переплутав.

Росія буде тільки нарощувати зовнішньополітичний тиск, в тому числі й на Україну.

З огляду на це Президент і Міністр закордонних справ мають негайно розпочати кампанію, щоб не допустити зняття міжнародних санкцій з Росії. Для цього потрібно регулярно збирати і оприлюднювати докази російської агресії в Україні. Крім того слід проводити обрахунок збитків, завданих Росією в наслідок агресії. Гроші і зброя - найкращі аргументи у міжнародних перемовинах.

А всі міжнародні заяви про «гуманітарну кризу на Донбасі» мають бути переадресовані Кремлю. Бо саме держава-окупант несе відповідальність за цивільне населення під окупацією відповідно до міжнародного гуманітарного права. Нехай Росія везе тести і ліки не в Рим чи Вашингтон, а в Донецьк і Луганськ.


Топ комментарии
+3 мон
Жiночка, весь прикол в том шо никто в здравом уме а мире не смотрит,ни слушает и не открывает российскую писанину потому что никто не интересуется жизнью и мыслями глистов в природе,тем же кто их таки читает обьяснять незачем бо там психиатр и онколог работать должны на предмет проблем с мозгом.
показать весь комментарий
25.03.2020 18:11
+3 Сергей Дмитрук
слухайте, ну навіщо ж ширити з безапеляційним конотаціями те, про що саме видання попереджає: "Editors' note, March 2020: We are aware that this story is being used as the basis for unverified theories that the novel coronavirus causing COVID-19 was engineered. There is no evidence that this is true; scientists believe that an animal is the most likely source of the coronavirus".

й переклад: "Примітка редакторів, березень 2020 року: Ми знаємо, що ця історія використовується як основа для неперевірених теорій про те, що був розроблений новий коронавірус, що викликає COVID-19. Немає доказів того, що це правда; вчені вважають, що тварина - найімовірніше джерело коронавірусу."

тож людина вам вірно вказала куди запхати цю конпсірологію.
показать весь комментарий
26.03.2020 11:57
+3 Сергей Дмитрук
що я маю коментувати?

в 2015 році, в кажанів виявлений новий короновірус, який здатен передаватись між різними видами (зокрема, кажан - людина).
вивчивиши вказаний короновірус та провівши дослідження шляхом оберненої генетики вчені встановили, що даний короновірус має здатності до реплікації та мутації, а тому існує небезпека повторної появи в тілі кажанів вже мутованого короновірусу.
безумовно корисні дослідження.

як вони підтверджуть те, що виведений вченими вірус є саме COVID-19?
показать весь комментарий
26.03.2020 14:46