Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Зеленський має піти в лікарні

7284 54
зеленский

Путін сходив до лікарні, де приймають коронавірус і поспілкувався з пацієнтами та медиками. Макрон ходить по лікарнях. Не в скафандрі, як Путін, а навіть без маски. Вважаю, що і Зеленський також має побачити на власні очі готовність лікарень.

Українські лікарні тотально не готові. Медики не захищені. Ліків, описаних у китайських рекомендаціях, у них і близько немає - це коштує справді великих грошей. Журналістів у лікарні не пускають, а самі медпрацівники залякані і бояться зайвий раз писнути про проблеми. Не приймати хворих на COVID 19 - поганий варіант.

Зеленський або навіть перша леді мають піти в лікарні. Не в Олександрівську - інспектувати віп-палати для багатих, а в обласну, районну. На Донеччині, де влада склала руки перед цим викликом. На Тернопільщині, Івано-Франківщині та Львівщині, куди повернулися з заражених країн тисячі заробітчан.

Робити це треба не завтра, а вчора. Волонтери і добровольці змогли звалити на себе тягар початку війни, але підняття медицини - справа державних інститутів. Інакше навіщо нам держава?

Топ комментарии
+24 CnpaBegJluBbIu
Зеленский просто должен уйти!!! Со своей шайкой воров и не профессионалов!
показать весь комментарий
26.03.2020 12:01
+16 ggl chrm
Зеленский має піти, вибачте, на@уй. И это в лучшем случае. По-хорошему дам должно быть полное расследование его "деятельности".
показать весь комментарий
26.03.2020 12:46
+6 MausMike
Воно втомилося.
показать весь комментарий
26.03.2020 12:25