Цензор.НЕТ

28.11.18 20:55
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

Відкрите політичне звернення Великої Ради отаманів Запорозького козацтва до міжнародної козацької патріотичної спільноти з приводу агресивних дій московських окупантів проти українських моряків

Вельмишановне світове козацьке братство!

Вже декілька років, українці із зброєю в руках, виборюють незалежність та свободу народу, його право на свою віру. Право, самим обирати історичний шлях руху до сім`ї братніх європейських народів, де головними принципами взаємодії та мирного спілкування є повага до прав людини, її честі та гідності, загальнолюдських цінностей, культури та традицій народів, власності та безпеки.
Війна Московії проти нашої країни, як і сотні років тому, ведеться з використанням всіх ганебних засобів - окупації, захоплення людей, незаконного засудження, а саме головне, бойових дій, що носять гібридний характер.
Терористи і бандити, промосковські посіпаки діють під керівництвом кремлівських кураторів, намагаючись використовувати печерну модель диктаторського імперського домінування в Східній Європі під різними фейковими назвами - «новоросія», «соцлагерь», «руський мир» та іншим дешевим непотребом.
Кривава рука російських керманичів направляє вбивць та окупантів на стародавні козацькі землі з тисячолітньою історією могутньої європейської держави Київської Руси-України з метою силового повернення її під політичний гніт Московії.
Ціною величезних жертв: героїв добровольців, учасників Революції Гідності, самооборонців, українських козаків учасників операцій «Дозор», «Перехоплення», «Козацький волонтер», подвигів та самопожертви військовослужбовців Збройних Сил України, терористи не змогли захопити, як планували багато областей України на сході та півдні, але напади, бойові зіткнення, гібридна війна антиукраїнських сил продовжується.
Велика Рада отаманів Запорозького козацтва, що об`єднує представників багатьох областей нашої країни суворо засуджує розбійницький збройний напад з боку ВМС РФ - країни агресора, незаконно анексувавшого Крим, на наших героїв - побратимів сміливих військових моряків.
Російські окупанти відкрито та нахабно, з грубим порушенням всіх міжнародних норм та правил, напали на українські кораблі. Під час підступної атаки, наші звитяжні патріоти отримали поранення від ворожої зброї, яка була використана із звірячою жорстокістю та недостойним морського офіцера хизуванням.
Саме під прапором РФ було скоєно обстріл і таран українських човнів, які не представляли небезпеки. Цей факт, в умовах багаточисельних випадків затримання «ихтамнетов», їх загибелі, як найманців на нашій суверенній території ще раз показує бажання політичного керівництва Кремля йти на суттєве загострення міжнародної обстановки, прагнути реалізації своїх утопічних планів загарбання України та залякування Європи шляхом прямої агресії, з використанням безтямних вояків - піратів московітського флоту.
Враховуючи зазначене, ми, учасники Запорозького козацького патріотичного руху опору проти агресорів і окупантів, закликаємо всіх побратимів - суворо засудити збройний розбійницький напад РФ на українських військових моряків в Керченській протоці.
Звертаємось із закликом до українських козаків за кордоном посилити взаємодію із міжнародними організаціями, засобами масової інформації та представниками влади у своїх країнах для донесення правди та надання адекватної оцінки незаконним ворожим діям держави – агресора! Цивілізований Світ не повинен дозволити московській пропаганді та брехні панувати в інформаційному просторі.

Слава Українській армії ! Слава Україні !


Голова Дмитро Сухінін (Гора), отамани, старійшини, старшина: Ілля Лапін, Володимир Лютий, Павло Білан, Олександр Притула, Костянтин Рижов, Дмитро Топчий, Володимир Братищенко, Юрій Хижняк, Віктор Кучинський, Микола Кущ, Віктор Гонтар, Микола Никипілий, Микола Петренко, Олег Стукалов, Олександр Литвин, Валентин Терлецький, Михайло Мордовськой, Георгій Шаповалов, Костянтин Лямцев, Олександр Бистров, Володимир Мельниченко, Михайло Живиця, Олег Борщевич, Анатолій Травніков, Анатолій Шеремет, Валерій Свідерський, Сергій Терещенко, Микола Говоруха, Роман Авдєєв, Микола Деркач, священник УПЦ КП, отець Василь (Терно).


http://www.zp-cossacks.com.ua/glavnoe/vidkrite-politichne-zvernennya-veliko%D1%97-radi-otamaniv-zaporozkogo-kozactva-do-mizhnarodno%D1%97-kozacko%D1%97-patriotichno%D1%97-spilnoti-z-privodu-agresivnix-dij-moskovskix-okupantiv-proti-ukra.html
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику