Цензор.НЕТ

08.03.19 20:51

Ледь подолавши совкове 23-є фєвраля, ми вляпались в не менш совкове 8-є марта

Ледь подолавши совкове 23-є фєвраля, ми вляпались в не менш совкове 8-є марта

8 березня - це питання зміни соціальних ролей. Марксисти пробували зруйнувати родину, а для того - змінити соціальні ролі. Жінка мала перестати бути жінкою, а чоловік - чоловіком. Зараз цим займаються також фемініски та різні педерасти. Поговоріть трохи довше з ними - все вийде на заперечення родини, як стримуючого і застарілого фактору.

Жінки і чоловіки відрізняються, відповідно їм здебільшого властиві певні ролі. Зокрема, жінка, здебільшого, матір і берегиня. Чоловік, здебільшого, мусить нести підвищену відповідальність за забезпечення родини. Обоє мусять відповідати за виховання дітей, проте трошки по-різному.

Є очевидний конфлікт між народженням і вихованням дітей і кар'єрою. Саме тому жінкам важче відбуватись на роботі, бо вони можуть піти в декрет, на лікарняний з дитиною, вони "не надійні" з точки зору працедавця. І тому є, і це природно, перекіс у професіях і кар'єрних можливостях.

Гомосоціалісти та інші феміністки хочуть вирішити цей перекіс, забравши з рівняння родину і дитину - ті фактори, які найсильніше роблять жінку відмінною від чоловіка. Далі їм доводиться битись з анатомічними відмінностями, але і тут вони мають успіхи.

Ліваки, як завжди, заперечують природній порядок речей, здоровий глузд на користь сферичного коня у вакуумі - красивої ідеї тотальної рівності. Що обов'язково веде за собою руйнування суспільства (що і є на меті, "разрушіть до основанья"), а також репресії незгодних(традиційна лівацька "боротьба за свободу").

Притомні люди не лише розуміють, що жінка має особливий статус і роль, але і отримують задоволення від цього. В хорошій родині жінка кайфує від материнства і надійного чоловіка, а чоловік - від надійної дружини і дітей.

Традиційний(здоровий) погляд відстоює те, що саме родина(зокрема співпраця і розподіл функцій), є коміркою суспільства, а не безстатевий індивідуум.

8 березня в совковому виконанні заперечує марксистський ідеал ототожнення жінки і чоловіка. Бо дарування квітів і підкреслює особливість жінки.

Проте треба відзначати не 8 березня, а День матері. Підкреслюючи особливість жінки, особливість її ролі, жіночність, вдячність жінці. Бо іделом для жінки є відбутись, я матір, а не відбутись, як чоловік.

Звісно, треба розуміти, що завжди в суспільстві буде частина жінок і чоловіків, які відбудуться без родини, будуть навіть корисними. Проте, відсутність родини і дітей припустимі, як виключення, але не як правило.

Взагалі те, що жінка мусить працювати, щоби утримувати родину, є поганим чинником. Суспільство має прагнути, щоби жінка мала змогу не працювати. А не стимулювати рівну зайнятість жінок і чоловіків в суспільстві різними квотами.
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику