Цензор.НЕТ

19.08.19 10:55
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

Інформаційні війська окупантів вдаються до масової купівлі акаунтів проукраїнських користувачів Facebook з метою їх використання у гібридній війні проти України.

Інформаційні війська окупантів вдаються до масової купівлі акаунтів проукраїнських користувачів Facebook з метою їх використання у гібридній війні проти України.

Вказану схему ворога викрив на власній сторінці у Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц) (https://www.facebook.com/anatoliy.shtefanshtirlitz.7/posts/237449733880646).
Зокрема, українським користувачам соцмереж все частіше стали надходити пропозиції від жителів Росії продати свої акаунти за великі суми.
"Куплю українську сторінку у Facebook або Instagram. Чим старше реєстрація, тим дорожче. Розглянемо всі варіанти (дорого)". Дуже поширені оголошення в деяких спільнотах російських соцмереж. А потім ви дивуєтесь коментарям, поділом і розпалюванням ворожнечі між українцями", – написав він.
У коментарях під постом захисника України люди підтвердили, що стикалися з таким вербуванням жителями країни-агресора.

Раніше користувач соціальної мережі Facebook Антон Варлам опублікував список (https://docs.google.com/spreadsheets/d/17_zBRFa1sgNQlmVxLsIFxBUIia4Qx8Mqs0kR8rHgTRQ/edit#gid=0) із посиланням на майже 300 тис. аканунтів (250 тис. російських та 40 тис. українських), які належать підконтрольній Російській Федерації структурі, що робить інформаційні атаки на території України та світу.

Нагадую, що у Російській Федерації працює феесбешна "фабрика тролів", яка з’явилась в Петербурзі у 2013 році. Головна за численністю "бойова сила" фабрики тролів спочатку базувалася в Ольгино. Пізніше перебралася на Савушкіна, 55. Співробітники структури зайняті розміщенням маси коментарів, які спрямовують дискусії користувачів у потрібне РФ русло (https://censor.net.ua/resonance/253003/gde_jivut_trolli_kak_rabotayut_internetprovokatory_i_kto_imi_zapravlyaet).
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику