Цензор.НЕТ

02.09.19 21:29
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

Зробімо наш форум файним !

Зробімо наш форум файним !

Добрий вечір, шановний читач, форумчанин, друг, а можливо і недруг, просто порядна людина.
Заздалегідь попереджую, це не тема, а звернення. Я вирішила таким чином донести певну думку якомога більшій кількості аудиторії стосовно розвитку форуму.
Почути ваші пропозиції та роздуми.
Колись кожен з нас вперше написав свій коментар, вступив в дискусію, знайшов друзів та опонентів. І ми тут лишились, бо нас привабила атмосфера Цензору. Ми, українці, були об'єднані однією метою, повагою одне до одного, шанобливим ставленням. Нехай кожний зупиниться і пригадає теплі привітання з добрим ранком, святкування визначних дат, розмови про наболіле, жарти, подекуди, на жаль, і сльози та спічуття у зв'язку з втратами на фронті визвольної війни.
Ми пишались собою, Україною, нашими військовими, добровольцями, волонтерами та активістами.
Давайте згадаємо себе раніше і порявняємо з тим, що є зараз. Адже нас читають тисячі людей. Що вони бачать ? Подобу скандального Дому 2 ? Суцільну гризню ? Плітки ? Інтриги ?
Хто роздмухав конфлікт між українцями, що вони вдались до взаємного приниження та розбрату ? Втратили самоповагу, мораль, культуру поведінки, перетворились на дрібних тролів та їхніх посіпак ? Хто спекулює нами, немов маріонетками ?
Я звертаюсь до найбільш притомних людей - на форумі є такі, ніки не вказуватиму.
Схаменіться. Подивіться на себе зі сторони. Не обвинувачуйте нікого, відповідайте лише за себе.
Маю пропозицію - менше взаємних образ та бруду. Посуговуйтесь в розмовах ввічливими конструкціями та звертаннями, адже всі ми знаходимось тут для приємного спілкування та цікавих дискусій.
Зробімо наш форум файним !
Сподіваюсь, що писала недаремно.
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику