Цензор.НЕТ

28.10.19 07:10
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

Зеленський в Золотому

Зеленський в Золотому

Маю думку що то було лише шоу від Авакова з Хуйлом. Зєля недарма поперся без охорони, не дивлячись на те що є патологічним боягузом як і його російський колега.Із Зєлі ліплять крутого пацана і грозу ;нациків;- щоб сподобався і ;адекВатним; і росіянам.
Фотки з двома активними сепаратистками, типу під школою- сепаратисток упізнали, а школа та закрита, ліквідована ще в 2015 році. Ну, у Хуйла з його відео та фотосесіями теж частенькі проколи. Зеленський опускає добровольців і ті лякаються і тут же відходять?- Смішно. Від самого початку перед Бєлєцкім та Аваковим було поставлене завдання очолити протестний рух, щоб злити його в унітаз.
Існує загроза що зелена влада спровокує війну між самими українцями, або ж хоча б масові протести.Бачите що виходить?- По всіх каналам РФ уже трублять - українці не такі уже й погані, хочуть миру з ;мишєбратьямі;, а то лише ;нацикі; проти.Зеленський так у них взагалі користується шаленою популярністю. Кремль уже не влаштує просто захопити Україну. Ходять чутки що Хуйло мріє про Нобелівську премію миру. Отже, не виключений варіант що буде роздмухуєтися протистояння в самій Україні. Хуйлу потрібен привід ввести ;міратворцєв;. Таким чином у нього самі плюси- убити пару сотень тисяч українців, окупувати Україну, ще й вишенька на тортику - Нобелівська премія миру та зняття всіх санкцій. Але, здається, кривавий сценарій росіянам чимсь не дуже сподобався. Схоже, Кремль побоюється таки реакції Європи та США, тому вирішив іти більш мирним шляхом.
Недарма ходять чутки що вже вирішено питання відведення ВСУ на межі адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Але Кремлю потрібен не лише вихід на Крим- а і вихід на Придністров'я, плюс позоблоковий статус України.
В будь-якому разі- українці лишаються в програші. Плюси лише для кацапів та ;адекВатних;. Тупо ватних... РФ довго готувалася до цього. Мушу визнати- і добре підготувалася.
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику