Цензор.НЕТ

20.11.19 16:26
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

РУЙНІВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ПОДОЛЬСЬКОГО: ХТО ЗУПИНИТЬ ДЕГРАДАЦІЮ АГРАРНОЇ ОСВІТИ У ЛНАУ?

РУЙНІВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ПОДОЛЬСЬКОГО: ХТО ЗУПИНИТЬ ДЕГРАДАЦІЮ АГРАРНОЇ ОСВІТИ У ЛНАУ?

В.о. ректора Подольский Р.Ю. став відомим в Україні завдяки багатьом сумнозвісним управлінським діям. Чого тільки вартують практики «кризис-менеджера ЛНАУ» щодо використання земельних ресурсів (викладено на ЦЕНЗОР.НЕТ https://censor.net.ua/forum/3159620/a_korol_to_golyyi_loj_kretovich_i_podolskogo_ili_5000_ga_i_600_millionov_griven). Керівництво університету демонструє професійне невігластво в науках про Землю.

Професійну прогалину могли б заповнити кваліфіковані науково-педагогічні кадри кафедри землевпорядкування та кадастру. Втім уже другий рік поспіль на цій кафедрі працюють малокомпетентні викладачі, які не відповідають Ліцензійним вимогам провадження освітньої діяльності. Це наочно засвідчує, що керівник, який й такий спосіб здійснює кадрову політику, становить особливу небезпеку для вітчизняної освіти. Адже загальновідомо, що ЛНАУ – єдиний заклад вищої аграрної освіти на теренах Луганської та Донецької областей.

Можна тільки уявити, якими будуть наслідки некомпетентної освіти у сфері землекористування. Страшно, якщо «практика використання дослідних полів ЛНАУ» буде поширена на інших земельних ресурсах Донеччини та Луганщини. І це при тому, що МОН України довірило ЛНАУ підготовку студентів за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій у кількості 49 бюджетних місць!

Водночас Подольський Р.Ю. поглибив «кадровий голод» випускової кафедри, затвердивши, всупереч Закону України про вищу освіту, штат кафедри землевпорядкування та кадастру у складі ДВОХ науково-педагогічних працівників (за основним місцем роботи), одна з яких – завідувач кафедри (кандидат педагогічних наук без вченого звання відповідно профілю кафедри). Тоді як «кафедра закладу вищої освіти має проводити освітню діяльність, до складу якої має входити не менше п’яти науково-педагогічних працівників, три з них – мати науковий ступінь або вчене звання».
Виникає питання: Як МОН України та НАЗЯВО оцінюють таке «потужне кадрове рішення» Подольського Р.Ю.? І куди йдуть гроші, призначені для належного функціонування кафедри?

Не менше запитань викликає і адміністративне рішення Подольського Р.Ю. щодо створення Навчально-наукового інституту будівництва у складі двох кафедр –«землевпорядкування та кадастру», «будівництва та архітектури». Чисельність кафедри будівництва та архітектури також не відповідає стандартам: чотири науково-педагогічних працівника (за основним місцем роботи). Па посаду очільника ННІ будівництва Подольський Р.Ю. підібрав працівника без наукового ступеня і без вченого звання (Сопов Д.С.)
Виникає питання: Як МОН України оцінює таку адміністративну роботу Подольського Р.Ю.? І чи обґрунтовано Подольський Р.Ю. використовує бюджетні кошти на фінансування директорату інституту, у складі якого некомплектні дві кафедри, відсутні лабораторії, науково-дослідні центри, науково-експериментальні лабораторії?

Шановне Міністерство освіти і науки України, якщо ви ще не вбачаєте у організаційній та фінансовій діяльності Подольського Р.Ю. грубі порушення, приїжджайте до ЛНАУ і все побачите наочно!
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику