Цензор.НЕТ

21.11.19 15:17
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

Мілованов - причина переносу конкурсу на Голову Держпродспоживслужби? Корупція!

Мілованов - причина переносу конкурсу на Голову Держпродспоживслужби? Корупція!

Кабінет Міністрів України терміново оголосив 23 жовтня 2019р. конкурс на посаду Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба), не пройшло й декілька днів, як СМІ розпочали активно піарити одного з потенційних кандидатів – Глущенко Сергія, одного з авторів Офісу ефективного регулювання, котрим ще недавно керував Прем’єр Гончарук, особа якого дуже знайома, як екс-керівника саме той Держпродспоживслужби в 2016р., про це вже було, тоді Глущенко своєю бездіяльністю вже зарекомендував себе як повний профан і шкідник, котрий не зробив абсолютно ніяких дій в той час, коли в Україні вирувала епідемія африканської чуми серед свиней (АЧС) (https://antikor.com.ua/articles/70044-krah_novoj_gosprodpotrebsluhby._glava_vedomstva_sergej_glushchenko_dostig_dna_sobstvennoj_nekompeten)
Отже, кінцевий термін подання заяв на участь до конкурсу на посаду Голови Держпродспоживслужби було призначено на 18 листопада 2019р, 18:00 годин , з оголошенням старту тестування з іноземної мови 22 листопада 2019р. о 10:00 за адресою Національного агентства з питань державної служби.
Але зараз відбувається щось неймовірне, пройшло щонайменш 2 робочих дні після закінчення прийму заяв на участь у конкурсі, та 20 листопада 2019р. Кабінет Міністрів України в особі Прем’єр-міністра О.Гончарука підписує Розпорядження №1056-р «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України», яким переносить термін подання заяв до конкурсу на 12:00 годин 22 листопада 2019р. з переносом старту тестування з іноземної мови на 10:00 годину 25 листопада 2019р. (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-rozporyadzhen-kabinetu-t201119)
Але чому так сталось? Які підстави? Кому це треба? Що відбувається? Підстав нема… Але…
Якщо уважно подивиться на сайт е-декларацій НАЗК, то виявляється, що 21 листопада 2019р. о 10:20 години було подано декларацію Гадзовським Генадієм Леонардовичем на ту саму посаду – Голови Держпродспоживслужби (https://public.nazk.gov.ua/declaration/04f3b177-2716-477f-85b7-c45176ecbbb6)
Останній є директором ТОВ «Національна аграрна компанія», та членом Агарної партії України (номер 39 у списку партії), та людиною без вільного часу, отже в один момент керує вищезазначеним ТОВ, сільгосптовариствами «Васюти» та «Білинське», та є прямим протеже Міністра економічного розвитку Тімофея Мілованова разом з профільним заступником Тарасом Висоцьким.
Гадзовський Г.Л. з 2018 року добре знайомий з екс-очільником Держпродспоживслужби Володимиром Лапою, котрий лобіював діяльність сільгосптовариств Гадзовського та пообіцяв представити останнього Міністру Мілованову. Також Гадзовський мав дуже тісни стосунки з Тарасом Кутовим, екс-Міністром АПК України, нажаль трагічно загиблим 21 жовтня цього року, інакше Гадзовський навряд чи запізнився з прийняттям участі у конкурсі.
Саме цей Гадзовський Г.Л. і є підставою переносу терміну подання заяв на конкурс, про участь в якому вдалось домовитись міністру Мілованову з Прем’єром Гончаруком лише пізно увечері 19 листопада 2019р., оскільки кандидатура Глущенко Сергія є досить токсичною та непрохідною навіть для Прем’єра Гончарука.
Ні в якій мировій державі немає випадків щодо безпідставного переносу конкурсу, але це Україна…
Звісно, Володимир Олександрович Зеленський навряд чи буде задовільний фактом такої відкритої корупції зі сторони Прем’єра и профільного міністра, але питання все ще попереду
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику