Цензор.НЕТ

23.11.19 13:35
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

Конкурс на Голову Держпродспоживслужби - інтриги продовжуються???

Конкурс на Голову Держпродспоживслужби - інтриги продовжуються???

Судячи за все, інтриги продовжуються…
Не встигли ми зазначити про абсолютно корупційне перенесення конкурсу на Голову Держпродспоживслужби, нагадаємо, 20 листопада 2019р. Кабінет Міністрів України в особі Прем’єр-міністра О.Гончарука підписує Розпорядження №1056-р «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України», яким переносить термін подання заяв до конкурсу на 12:00 годин 22 листопада 2019р. з переносом старту тестування з іноземної мови на 10:00 годину 25 листопада 2019р. (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-rozporyadzhen-kabinetu-t201119), як з’явився практично відразу після оголошення, 21 листопада 2019р. о 10:20 Гадзовський Генадій Леонардович на ту саму посаду – Голови Держпродспоживслужби (https://public.nazk.gov.ua/declaration/04f3b177-2716-477f-85b7-c45176ecbbb6), про що додатково стверджував портал Agropilt.com (https://agropolit.com/news/14264-konkurs-na-posadu-golovi-derjprodspojivslujbi-prodovjili-bo-ne-vsi-svoyi-vstigli-podatisya).
Ні у кого вже немає сумнівів щодо спроби призначити міністром Міловановим «свою людину» - Гадзовського Г.Л. після явної «токсичності» кандидата Сергія Глущенка, та інших кандидатів, хто вже «зарекомендував себе», таких як:
Олег Рубан, начальник ГУ Держпродспоживслужби в Київської області (протеже екс-заступника Голови Держпродспоживслужби А.Жука);
Сергій Мельничук – колишній перший заступник голови Держпродспожислужби 2015 року, «попередник»;
відомий за своїми «схемами прибутку» Віталій Башинський – колишній заступник голови ветфітослужби;
Олександр Вержиховський - голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України 2015-2016р, теж «попередник».
Але є і зовсім інтересна новина.. Почав розгортатись скандал у Міністерстві економічного розвитку та сільського господарства з приводу вищезазначеної статті на Agroportal.com та міністр Мілованов вирішив терміново «відвести очі» від явно показового лобіювання Гадзовського Г.Л., надавши наказ терміново знайти двох технічних кандидатів на конкурс. Таким чином, 22 листопада судячи по е-деклараціям з’явились ще 2 кандидата – Степанюк Світлана Володимирівна та Шевчук Олександр Анатолійович.
Але… знову але… Ці кандидати фактично разом подали е-декларації 22 листопада (11:06 та 10:47 відповідно), так вони ще працюють разом в ПАТ "НВК "Діапроф-Мед". Доступ до їх декларацій відкритий, кожен може знайти цю інформацію на сторінці public.nazk.gov.ua
Запитання до Прем’єра Гончарука та Міністра Мілованова – може треба завершити спроби протягнути токсичних попередників, та мабуть є сенс розглядати кандидатів, не маючих відношення до «зашквару»???
До роздуму, список кандидатів на Голову Держпродспоживслужби, не маючих відношення до попередньої влади, та корупційним скандалам:
- Нагоша Кирило Володимирович – підприємець з Харківщини, співвласник торгівельної марки «Твинкл»;
- Тарасов Олег В’ячеславович – керівник юридичної компанії з Харківщини, громадський діяч («Союз юристів України», «Громада рибалок України», «Право на захист» та ін..);
- Ушаков Владлен Михайлович – підприємець з Одещини, громадський діяч «Асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин».
Як каже наш Президент України – «ДумайТЕ»
Немає сумнівів, що це не остання новина відповідно «прозорого» конкурсу… слідкуйТЕ
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику