Цензор.НЕТ

28.01.10 10:51

Лемки Закарпатья выбирают Тимошенко

Закарпатская областная организация Всеукраинского товарищества «Лемківщина» опубликовала обращение в поддержку Премьер-министра Украины Юлии Тимошенко.

Приводим текст обращения полностью:

Дорогі співвітчизники, громадяни незалежної, Соборної України!

7 лютого 2010 року всі ви, хто має конституційне право обирати, прийдете на виборчі дільниці, щоб виконати свій громадянський обов‘язок – проголосувати за нового Президента України. Перш ніж кинути бюлетень в виборчу урну, добре подумайте, яке майбутнє ви обираєте для себе, своїх дітей і онуків. Яку долю ви готуєте їм на найближчі п‘ять років!

Правління Закарпатської обласної організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» закликає вас проголосувати в цей історичний день за Україну з європейською перспективою, прекрасним обличчям, світлим розумом, гарячим серцем й працьовитими, ніжними материнськими руками. Проголосувати за жінку-матір Юлію Володимирівну Тимошенко! Жінку, яку нам дав Господь, аби вона відродила, підняла з колін нашу знедолену Державу. Проголосувати за Президента, за якого нам не буде соромно перед нашими дітьми.

Ми віримо, що з її розумом енергією та працелюбством Україна вийде з політичної, а, відтак й економічної кризи. Вийде тому, що Юлія Володимирівна Тимошенко є професіоналом і патріотом, відданим справі розбудови нашої Держави. Президентські повноваження дозволять їй та її однодумцям вивести Україну у європейський і світовий простір.

Сьогодні, на посту Прем’єр-міністра України, як справжня господиня нашої української хати, Юлія Володимирівна Тимошенко робить все для того, аби наша Держава не скотилася у прірву злиденного життя, викликаного світовою кризою. Сьогодні у наших хатах є тепло, а на столі буханець хліба, є мир і спокій.

Дорогі співвітчизники, лемки-українці-русини, росіяни, угорці, словаки, румуни, болгари, євреї! Дорогі співвітчизники, громадяни України, які належать до інших націй і народностей, якщо вам не байдужа власна доля й доля ваших дітей, якщо ви хочете жити у мирі й достатку, жити у вільній, сильній, багатій та європейській Україні, прийдіть 7 лютого на виборчі дільниці й проголосуйте за Юлію Володимирівну Тимошенко. Нехай Бог благословить вас в цьому!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику