Цензор.НЕТ

21.06.11 16:37

Американский сенатор Маккейн и глава ЕНП Мартенс призвали ГПУ отменить для Тимошенко подписку о невыезде

Американский сенатор Джон Маккейн и глава Европейской народной партии Вильфред Мартенс призвали Генпрокуратуру Украины отменить для Тимошенко подписку о невыезде.

Об этом сообщили Цензор.нет в пресс-службе БЮТ. Приводим текст совместного заявления полностью:

ЗАЯВА СЕНАТОРА ДЖОНА МАККЕЙНА ТА ПРЕЗИДЕНТА ВІЛЬФРЕДА МАРТЕНСА ЩОДО ПІДПИСКИ ПРО НЕВИЇЗД, ВЗЯТОЇ З ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

Вашингтон та Брюссель, 21 червня 2011

Сенатор США Джон Маккейн та Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс сьогодні разом закликали Генеральну прокуратуру України скасувати підписку про невиїзд, взяту з лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Підписка про невиїзд була взята Генеральною прокуратурою України 31 січня 201 1 року. Дана підписка завадить Юлії Тимошенко взяти участь у засіданні фракції ЄНП у Парламентській Асамблеї Ради Європи, яке відбудеться 22 червня 2011 року у Страсбурзі, а також Саміті ЄНП голів держав та членів урядів, який відбудеться 23 червня 2011 року в Брюсселі. Юлія Тимошенко очолює Партію «Батьківщина», яка є членом-спостерігачем ЄНП.

Янукович: Тимошенко не пустил следователь. Говорю правду, глядя в глаза: я не могу ему указывать 

 “Ми знову повторюємо наш попередній заклик до української влади дозволити Юлії Тимошенко відвідати засідання ЄНП у Страсбурзі та Брюсселі 22 і 23 червня. Ми розчаровані тим, що нам доводить вдруге робити публічну заяву з цього приводу. Тому ми закликаємо українську владу зняти всі обмеження щодо відвідування Юлією Тимошенко міжнародних подій, не кажучи вже про те, що продовження цієї підписки про невиїзд може розглядатись, як вибіркове переслідування членів опозиції в Україні. ”

Сенатор Маккейн та Президент Мартенс робили аналогічну заяву 7 березня 2011 року.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику