Цензор.НЕТ

23.12.11 20:08

После решения апелляционного суда Янукович перестал быть президентом, - заявление "Батькивщины"

Партия «Батькивщина» не признает "неправосудного решения" апелляционного суда.

Об этом сказано в заявлении партии, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу БЮТ. Приводим текст заявления:

"Сьогодні в Україні остаточно знищене правосуддя. Рішення апеляційного суду, яке залишило в силі абсурдний вирок Печерського судилища, вбило останній цвях в труну української судової системи.

Рішення маріонеток у суддівських мантіях та їх вирок лідеру опозиції та нашої партії Юлії Тимошенко на підставі сфабрикованих звинувачень – це виклик Україні та всьому цивілізованому світу. Виклик, який полягає в тому, що демократичні права і свободи, загальноприйняті норми судочинства нічого не важать проти тупої, тваринної помсти Януковича своєму головному та більш сильному політичному опоненту.

Після цього рішення Янукович перестав бути президентом України, а перетворився на диктатора на чолі кримінального режиму.

Партія «Батьківщина» не визнає цього неправосудного рішення апеляційного суду. Цей написаний під диктовку Януковича політичний пасквіль не має жодної юридичної сили. Для нас його не існує!

Юлія Тимошенко не винувата у приписуваних їй злочинах, повністю сфальсифікованих у владних кабінетах. Ми поза будь-якими сумнівами відстоїмо та захистимо її добре ім’я та правоту у Європейському суді із прав людини, який дасть належну оцінку цьому суддівсько-прокурорському злочину.

Ми пишаємося нашим лідером. Вона буде на волі, і на чолі з нею «Батьківщина» переможе та звільнить Україну від окупаційного режиму.

Слава незламній та мужній Юлії Тимошенко!

Слава Україні!"


Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что суд оставил в силе приговор Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ НА Цензор.НЕТ: Посол США намекнул Януковичу, что его ждет та же участь, что и Тимошенко
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику