Цензор.НЕТ

03.02.12 22:00

Тимошенко: Конституционная ассамблея Януковича - салон ритуальных услуг "Во имя жизни"

В ответ на вопрос ведущего «Почему оппозиция отказалась участвовать в Конституционной ассамблее?» заместитель главы партии «Батькивщина» Александр Турчинов зачитал обращение Юлии Тимошенко к возможным участникам этого собрания.

Это обращение прозвучало в прямом эфире на Шустер LIVE, сообщаетЦензор.НЕТ.

Читайте на Цензор.НЕТ - Конституционная ассамблея - полная дурость. Янукович просто нехочет опять в тюрьму, - Филенко

В письме, в частности, говорится: «После того, как мы услышали«Конституционная ассамблея от Януковича», так и хочется сказать«Аминь!». Но я вижу, как неплохие люди (такие как Леонид МакаровичКравчук), питают искренние и наивные надежды на изменения клучшему. Понимаю намерения, которыми руководствуются эти люди. Новашими руками будет освящено закрепление диктатуры Януковича».

Тимошенко считает: «Конституционная ассамблея Януковича - этосалон ритуальных услуг «Во имя жизни». А они с помощью ассамблеипытаются решить собственные задачи - сделать свою власть вечной, неоставить даже следов от евроинтеграционной стратегии Украины.Поэтому призываю всех честных людей выйти из составаКонституционной ассамблеи».

Говоря о перспективах работы ассамблеи, Тимошенко отметила:«Власть будет контролировать работу этого органа. И не будетсчитаться с мнением тех, кто поверит в искренность намеренийизменить основной закон. Вы должны создать видимость «плюрализма»этой ассамблеи. Не садитесь играть с людьми, у которых рукава полныкрапленых карт. Речь не идет о Конституции Украины - Янукович незнает этого слова. Речь идет о закреплении диктатуры. Никогданельзя сделать из диктатора демократа».

Тимошенко призывает не принимать участие в ассамблее: «Выход изассамблеи даст больше, чем участие ней. Выход из этой ситуации -только в парламентських выборах 2012 года, после которых Януковичбудет отстранен от власти», - подытожила лидер оппозиции.

Как сообщал Цензор.НЕТ ранее эксперты считают, что с помощью Конституционной ассамблеи властьпытается отвлечь внимание общества от настоящих проблем.

Предлагаем ознакомиться с текстом письма, опубликованным насайте БЮТ:

Звернення Юлії Тимошенко до учасників так званої«Конституційної асамблеї»

03 Лют 2012, 21:50

(До вже «готових» та до тих, що тільки збираються…)

Дорогі друзі!

Днями Президент Віктор Янукович виступив з ініціативою проскликання так званої Конституційної Асамблеї для розробки новогопроекту Конституції.

Вже на цьому місці можна було б написати «Амінь» та припинитибудь-які дискусії стосовно ілюзій щодо якісного нового ОсновногоЗакону країни від «демократа» Януковича.

Однак я бачу, як деякі зовсім непогані люди демократичногоспрямування та патріотичного характеру плекають щирі та наївнінадії, прагнуть взяти участь в «асамблеї» заради покращенняКонституції країни, йдуть на несамовиті жертви, аби тільки довести,що в даних умовах можна оптимізувати конституційне життя в Україніта побудувати те суспільство, якого ми варті.

Я розумію їх щирі наміри та благородні пориви. Але прошу:залиште будь-які спроби в цьому напрямку. При режимі Януковича цебуде лише освячення новітньої української диктатури вашим ім'ям таавторитетом.

Нова Конституція України від Януковича й сама ідея «асамблеї»від Януковича - це салон ритуальних похоронних послуг «Зарадижиття». Не для того він вбивав і нівечив цю Конституцію, щобсьогодні дати країні реальний, демократичний і дієвий ОсновнийЗакон.

Янукович та його оточення хочуть з вашою допомогою вирішитикілька абсолютно власних завдань, що не мають до інтересів країнита нації жодного відношення.

А саме:

По-перше, він хоче увічнити свою владу в абсолютному режимі,аж до введення інституту спадкоємництва. Принаймні, вища кадроваполітика в державі про це свідчить.

По-друге, за два роки свого правління Янукович не залишивкаменя на камені від європейської стратегії, від чесних виборів,від вільного підприємництва, парламентаризму, судової влади, правта свобод людини.

Тепер йому треба лише все це закріпити в Конституції таспробувати зробити свій режим вічним.

І саме тому я звертаюся до всіх чесних людей з проханнямвийти із складу Конституційної асамблеї та не освячувати своїмім'ям конституційне впровадження диктатури в країні. Неблагословляйте ініційоване владою вбивство Основного Законудержави!

Зрозуміло, що влада цілком і повністю буде контролювати цюасамблею і не буде рахуватися з тими думками, що вступають впротидію з її диктаторськими замислами і замашками. Ви їм потрібнілише для «плюралізму», для звітів перед Європою та світом, як цевже було з виборчим законом.

Не варто сідати за стіл з людьми, в яких повні рукавикраплених карт. Це їх правила і їх «конституція», вони можуть гратилише крапленими картами. Демократичну Конституцію в наперсткивиграти неможливо.

Словом, мова сьогодні йде не про Конституцію (Янукович незнає, що це таке), йдеться лише про закріплення таких собідиктаторських правил гри, за якими свавілля та беззаконня набудутьстатусу Основного Закону. І саме ви можете їх легалізувати.

Тому я прошу Вас побачити всю небезпеку конституційнихавантюр Януковича і не намагатися зробити те, що є неможливим -зробити з диктатора демократа.

Я вже намагалася це зробити в 2009 році, обговорюючи зЯнуковичем Конституцію і нікому не раджу робити цю помилку.

Ваш вихід з т.зв. «Конституційної асамблеї» дасть країнізначно більше шансів на демократію та справжню демократичнуКонституцію, аніж участь у цьому ганебному спектаклі. Єдинийдопустимий шлях - це усунення Януковича від влади в 2012 році напарламентських виборах.

Юлія Тимошенко.

Качанівська колонія, Харківська область

← Назад в рубрику