Цензор.НЕТ

13.04.12 15:01

Луценко сравнил новый УПК с швейцарским флотом, цыганской урбанистикой и ацтекским коневодством

Экс-министр МВД раскритиковал принятый Верховной Радой уголовно-процессуальный кодекс.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Юрий Луценконаписал в своем блоге на "Украинскойправде". Приводим текст целиком на языке оригинала:

"Останній час багато говориться про новий Кримінально-процесуальнийкодекс, який, мовляв, покращить ситуацію в українських судах. Цязавчена теза є відповіддю Президента Януковича на європейськірезолюції про політичні репресії. Цю ж мантру проповідує нателебаченні хрещений батько нового КПК А.Портнов та дресированадепутатська папуга В.Олійник. Серйозні правники приводять аргументи"за" і "проти" тих чи інших новацій кодексу.

Але все це - дурна робота. Прогресивність нового українського КПК -це швейцарський флот, циганська урбаністика, ацтекськеконярство.

Не тому, що в новому КПК немає позитиву, а тому, що його ніхто небуде виконувати так само, як зараз ніхто не виконує чиннийкодекс.

Читайте также на Цензор.НЕТ, Янукович обещает посоветоваться относительно УПК с международнымиэкспертами

Змінити підписку про невиїзд Тимошенко, Луценка і тисяч інших людейна арешт згідно чинного КПК можна було лише при втечі абоспробі втечі (ст. 155). Але кого це хвилювало, якщо Янукович(прокурор, губернатор, олігарх і т.д.) вимагав закрити невгодних?Хіба з прийняттям дітища Портнова щось зміниться в цьомумеханізмі?

Ви не вірите, що на очах у Європи наші владні упирі та місцевімародери підуть на відверті порушення ними ж розрекламованогодиво-КПК?

Тоді оцініть вирок екс-міністру оборони В.Іващенку, який йому виніссуддя Вовк, котрий сам зараз є підозрюваним у службових злочинах, айого справа розглядається у районному суді Києва. Згідно законутакий суддя має бути відстороненим від виконання своїх обов'язків.Але в дійсності суддя, якого Генпрокуратура звинувачує у злочині ізсанкцією до 12 років, у цей час дає на прохання ГПУ 5 роківекс-міністру. "Саджай - або сядеш сам"...

Або "відкриті" судові дебати в справі Іващенка, які проходили вкаптьорці караульного наряду Печерського суду.

Читайте также на Цензор.НЕТ, Ефремов о скандальном голосовании за УПК: "В Европе голосуют также"

Коли я розповідаю про це європейським делегаціям, яких зволилипустити до мене, у них волосся стає дибки, вони по три-чотири разиперепитують, чи правильно вони почули.

Як зламати цю систему? Маю дві пропозиції.

1. Голосувати проти Партії регіонів, партії злодії ібрехунів.

2. Вимагати від наступних депутатів законодавчо закріпити принциппро відставку слідчих, прокурорів та суддів у разі визнанняЄвропейським судом порушень прав людини у певній справі.

Поки ж діє телефонне право з Адміністрації Президента таГенпрокуратури - немає сенсу сподіватися на покращення законів. Убандитському світі закони потрібні лише як засіб розслабленнялохів".

Ранее Цензор.НЕТсообщал, что БЮТ обжалует Уголовно-процессуальный кодекс в КонституционномСуде.

← Назад в рубрику