Цензор.НЕТ

30.07.12 09:39

Все антиконституционные решения Януковича и Верховной Рады будут отменены, - оппозиция

Объединенная оппозиция не верит в справедливое судопроизводство в отношении экс-премьера Юлии Тимошенко и экс-министра МВД Юрия Луценко и собирается восстановить справедливость после победы на парламентских выборах.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкойна пресс-службу "Батькивщины", об этом говорится в соответствующейрезолюции. Текст резолюции приводится на языке оригинала.

Резолюція XI з'їзду ВО«Батьківщина»

«Про припинення політичних репресій в Україніта звільнення політичних в'язнів - Юлії Тимошенко та ЮріяЛуценка»

Ось уже два роки поспіль Україною править не влада, аорганізоване злочинне угрупування на чолі із президентомЯнуковичем. Методи його політики нічим не відрізняються відбандитських. Фактично при владі перебуває кримінал, який злився іздержавним апаратом та олігархами в небезпечному і катастрофічномудля України симбіозі.

Ця банда грабує державу, її народ, знищує все національне, в нихнемає почуття відповідальності за країну, відсутній патріотизм,поняття національного інтересу, їм чужі українська мова такультура, європейська перспектива, права людини та моральність вполітиці.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Беркут" уже готов к встрече с оппозицией. Вход в Раду практическиперекрыт

Результати своєї діяльності вони оцінюють між собою лише заодним параметром - сумою вкрадених і виведених за кордон бюджетнихкоштів, кількістю золотих унітазів, величиною та розкішністюмаєтків, побудованих на вкрадені в народу гроші.

Саме за допомогою бандитських методів кримінально-олігархічнийрежим Януковича намагається заткнути рота опозиції, знищити їїлідерів та прихильників за будь-яку ціну та в будь-який спосіб.Основним каральним загоном бригади Януковича стала судова таправоохоронна система, яка сьогодні не виконує своїх законних іконституційних функцій по захисту прав громадян, а лише обслуговуєрепресивні забаганки режиму.

За особистої вказівки Януковича, через сфальсифікованікримінальні справи за гратами опинилися лідер Об'єднаної опозиціїЮлія Тимошенко, інші опоненти чинної влади, зокрема ЮрійЛуценко.

Беззаперечний факт наявності політичних репресій та політичнихв'язнів в Україні було офіційно визнано рішенням Європейського судуз прав людини у справі Юрія Луценка. Переконані - це не перше і неостаннє рішення, яке викриває протизаконні механізми розправи надполітичною опозицією в Україні зі сторони влади Януковича.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко возглавила список объединенной оппозиции. В пятерке:Яценюк, Гриценко, Турчинов и Луценко

Однак вже всім очевидно, що скільки б не було винесенооб'єктивних рішень Європейського суду по справах політичних в'язнівв Україні, як би сильно не поглиблювалася міжнародна ізоляція нашоїдержави - схаменутися та повернутися на демократичний шлях розвиткуця влада не здатна за визначенням.

Саме тому, ми вже не звертаємося до цього кримінального режиму звимогою справедливого судочинства, оскільки розуміємо, що він дотремтіння у колінках боїться Юлії Тимошенко та Юрія Луценка насвободі. Саме тому, ми вже не вимагаємо від Януковича звільнитиполітичних в'язнів, оскільки розуміємо, що наскрізь злочинна діючавлада на це ніколи не піде

Ми просто попереджаємо: що після того, як Об'єднана опозиція«Батьківщина» переможе на парламентських виборах та сформуєдемократичну більшість у Верховній Раді, усі хто винен в політичнихрепресіях в Україні, усі хто займався фальсифікацією кримінальнихсправ будуть покарані по всій суворості закону.

Ми гарантуємо, що Юлія Тимошенко, яка є політичним лідеромОб'єднаної опозиції, Юрій Луценко, інші політичні в'язні будутьзвільнені та повністю реабілітовані. Ми відновимо в країнізаконність і справедливість для кожного громадянина, незалежно відйого політичних та релігійних поглядів, фінансового і соціальногостатусу.

Усі незаконні та антиконституційні рішення органів влади,зокрема, Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради,Конституційного Суду та інших судів будуть переглянуті таскасовані.

Ми повернемо Україну на європейський і демократичний шляхрозвитку та виведемо її із міжнародної ізоляції.

Українці матимуть справедливу державу, чесну владу та гіднежиття!

← Назад в рубрику