Цензор.НЕТ

30.07.12 09:46

Крупнейшая европейская партия желает победы оппозиции и призывает Януковича освободить Тимошенко

Крупнейшая европейская партия желает Объединенной оппозиции "Батькивщина" победить на выборах и сформировать демократическое правительство.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины", об этом говорится в послании Европейской народной партии к съезду Объединенной оппозиции. Приводим текст послания на языке оригинала.

"Через 6 днів буде вже рік, як Юлія Тимошенко перебуває у в'язниці в результаті судового процесу - я навіть сказав би особистої помсти - який весь світ визнав вибірковим переслідуванням провідного лідера опозиції; політично-вмотивованого судового процесу, який не базувався на верховенстві права та порушив численні статті Європейської конвенції про захист прав людини. І вона не єдина: є багато інших політичних в'язнів, які стали жертвами порушень їхніх фундаментальних прав в Україні.

Тому, за таких тривожних обставин, для мене було важливо надіслати Вам сьогодні наступне послання до З'їзду Об'єднаної опозиції у Києві.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко возглавила список объединенной оппозиции. В пятерке: Яценюк, Гриценко, Турчинов и Луценко

До вирішальних для історії України парламентських виборів залишилось декілька місяців. Ці вибори або підтвердять демократичний і європейський вибрів України, або дозволять країні йти далі шляхом авторитаризму. В опозиції попереду вкрай важливе завдання. У цьому відношенні, я дуже радий, що деякі провідні опозиційні сили змогли об'єднати свої зусилля та створити Об'єднану опозицію. Я пишаюсь тим, що дві партії, які є членами ЄНП - Батьківщина та Рух - сприяли цьому процесу та взяли в ньому участь. Цей політичний процес є позитивним прикладом конструктивного компромісу, він пропонує узгодженість, яка має вирішальне значення для успіху на виборах.

Я не сумніваюсь в тому, що успіху можливо досягнути. Але важливою передумовою для цього є наступне: ці вибори повинні бути вільними і чесними.

Як Ви добре знаєте, ЄНП виступає за демократичну, незалежну проєвропейську Україну, яка базується на цінностях. Ми поділяємо однакові цінності. Тому, звичайно ж, Ви можете розраховувати на підтримку ЄНП під час виборчої кампанії. Будьте впевнені, що всі наші представники, які спостерігатимуть за виборами, робитимуть це уважно, не забуваючи, що Ваші найбільш яскраві лідери залишаються у в'язниці.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Все антиконституционные решения Януковича и Верховной Рады будут отменены, - оппозиция

Для країни з європейським покликанням неприпустимо мати політичних в'язнів. Для влади неприпустимо залякувати незалежні ЗМІ, намагаючись при цьому усунути своїх основних політичних опонентів з політичного життя та від участі у наступних парламентських виборах. Для країни, яка прагне в майбутньому вступити до Європейського Союзу, неприпустимо систематично підривати цінності і принципи, на яких базується ЄС.

Шановні друзі,

Ви не одинокі у своїй боротьбі. Найбільша європейська політична родина, Європейська народна партія, разом з Вами. ЄНП підтримує поглиблення відносин між Україною та ЄС, якщо Ваша країна поважатиме демократію, верховенство права, права людини і гарантуватиме фундаментальні права. Але, на жаль, влада України обрала інший шлях: порушення прав людини, нехтування європейських цінностей та зловживання судовою системою для політичних репресій проти опозиційних політиків. Тому своїм сильним духом та мужністю Юлія надихає та створює приклад для багатьох інших, хто бореться за демократію і свободу, особливо у Вашому регіоні. Ґрати, які так винахідливо поставив перед політичними лідерами Вашої країни президент Янукович, лише мобілізують та зміцнюють нашу підтримку.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Заявление Тимошенко: Янукович никогда не станет легитимным Президентом. ВИДЕО. (полная версия)

Пане Янукович, поки не пізно, звільніть Юлію Тимошенко та інших політичних в'язнів! Поважайте їхні політичні, громадянські права і права людини! Не придушуйте політичну опозицію, громадянське суспільство та незалежні ЗМІ!

Шановні друзі,

Я хотів би побажати Вам всім успішного З'їзду та потужних результатів на наступних парламентських виборах, які дадуть Вам змогу сформувати новий демократичний уряд на благо всіх українських громадян, а також зробити важливі кроки для європейського майбутнього України.

З повагою,

Вільфред Мартенс

Президент ЄНП


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику