Цензор.НЕТ

30.07.12 10:22

Оппозиция приняла программу, с которой пойдет на выборы

В понедельник, 30 июля, в ходе съезда Объединенной оппозиции была принята программа, с которой оппозиция пойдет на выборы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко возглавила список Объединенной оппозиции. В пятерке: Яценюк, Гриценко, Турчинов и Луценко


Приводим полный текст программы на языке оригинала.

У Вас низька зарплата? Мізерна пенсія? Ви взагалі не маєте роботи? У Вас відбирають бізнес? Прокурор і суддя захищають бандитів? Без хабара - нікуди, а справедливості нема ніде? Нищать Вашу мову, історію, культуру? Хочуть відгородити від Європи залізною завісою?

Ці проблеми створила влада. Шанс вирішити їх дає опозиція.

Нарешті відбулося об'єднання опозиційних партій в єдину потужну команду. Сьогодні є впевненість, що саме «Батьківщина» здатна здолати велике зло - корупцію, бідність, безза- коння, несправедливість, низькі зарплати і пенсії, свавілля судів і міліції. Це зло уособлю- ють Партія регіонів і президент Янукович.

Мафіозний клан хоче бути при владі довічно. Вибори дають можливість зламати його плани. Озброєний бюлетенями народ очистить Україну від кримінального окупаційного ре- жиму. Символічно, що вибори відбудуться саме 28 жовтня, у День визволення України від окупантів!

Ми об'єдналися не лише проти Януковича. Маємо план, як зробити життя людини гідним, європейський вибір - незворотним, державу - справедливою, а владу - відповідальною.

ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА

СПРАВЕДЛИВА ДЕРЖАВА - ГІДНЕ ЖИТТЯ

УКРАЇНСЬКА САМОБУТНІСТЬ - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

Це Ваш шанс змінити Україну і Ваше життя!

Це Ваш шанс довести, що саме Ви визначаєте долю країни!

28 жовтня - прийдіть на вибори!

Проголосуйте за себе!

Проголосуйте за Батьківщину!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику