Цензор.НЕТ

29.08.12 14:22

Все преграды для иска в Европейский суд сняты, - Объединенная оппозиция

Решение Европейского суда по делу Тимошенко станет основанием для привлечению к ответственности виновных, которые были задействованы в фальсификации "газового дела".

Об это говориться в заявлении оппозиции, которое есть в распоряжении Цензор.НЕТ. Цитируем его на языке оригинала:

ЗАЯВА ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ «БАТЬКІВЩИНА»

29 серпня 2012 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ відхилив касаційну скаргу лідера Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Юлії Тимошенко на вирок у так званій «газовій справі». Захист лідера опозиції вимагав скасувати незаконний вирок Печерського районного суду м. Києва та рішення апеляційного суду і звільнити незаконно засуджену Юлію Тимошенко через відсутність складу злочину.

Те, що український суд не задовольнить касаційну скаргу Юлії Тимошенко, ні опозиція, ні громадськість не сумнівалися. Адже кишенькова судова система України сьогодні виконує накази та замовлення особисто президента Януковича, який в такий спосіб розправляється зі своїми політичними опонентами та позбавляє лідера опозиції Юлію Тимошенко можливості брати участь у парламентських виборах. Підтвердивши незаконне рішення Печерського суду щодо засудження Юлії Тимошенко, яке увесь цивілізований світ, чисельні міжнародні інституції, у тому числі Парламентська асамблея Ради Європи, ОБСЄ, Європарламент визнали політично вмотивованим, режим Януковича зробив ще один крок до своєї повної міжнародної ізоляції.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко оправдает Европейский суд, - Яценюк

Показово, що Вищий спеціалізований суд України, за вказівкою Януковича, свідомо затягував розгляд касації у політично замовній «газовій справі» Юлії Тимошенко. Це було зроблено з єдиною метою - аби унеможливити швидке подання та розгляд цієї справи у Європейському суді з прав людини, залишити лідера опозиції у в'язниці та не допустити її участі у парламентських виборах.

Сьогодні всі перепони в Україні для відповідного подання до Європейського суду з прав людини зняті. Об'єднана опозиція «Батьківщина» переконана, що справді незалежний європейський суд відновить справедливість по відношенню до нашого лідера. Не має жодних сумнівів у тому, що Європейський суд також визнає незаконним сам вирок у газовій справі проти Юлії Тимошенко та наявність політичних репресій проти неї, які розв'язані нинішнім кримінально-бандитським режимом.

Ми впевнені, що після зміни влади в Україні та її повернення на демократичний європейський шлях розвитку відповідне рішення Європейського суду стане правовою підставою для неминучого притягнення до відповідальності усіх осіб, задіяних у фальсифікації «газової справи», усіх тих, хто замовляв та здійснював політичні репресії в Україні.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику