Цензор.НЕТ

07.04.13 15:48

Оппозиция потребовала не признавать решений, принятых большинством, и назначила дату следующего митинга. ДОКУМЕНТ

Оппозиция призвала граждан собраться на следующую акцию протеста 18 мая.

Об этом на митинге в парке Шевченко объявил лидер фракции "Батькивщина" Арсений Яценюк, передает Цензор.НЕТ.

"18 мая проводим совместную акцию в День Европы. Скажем "да" Европе, "нет" - Януковичу", - сказал Яценюк.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Несмотря на препятствия власти, на акцию протеста в Киеве собралось 20 тысяч человек, - оппозиция. ФОТОрепортаж

Текст резолюции, принятую единогласно, озвучил на митинге протеста «Вставай, Украина» в Киеве заместитель председателя фракции «Батькивщина» Сергей Соболев. Проводим на язіке оригинала:
"Останні події в Україні чітко продемонстрували - злочинний режим Януковича через страх втратити владу готовий на все, навіть на антиконституційний переворот та встановлення диктатури. При цьому влада не припиняє знущатися над громадянами України, відмовляючись, зокрема, скасувати антинародну пенсійну реформу, яка підвищила пенсійний вік та знищила встановлені Конституцією соціальні гарантії. Провладні депутати у будь-який спосіб намагаються не допустити звіту Уряду Азарова і блокують розгляд постанови про недовіру Кабінету Міністрів, на чому наполягають опозиційні фракції.
Режим Януковича веде системне нищення місцевого самоврядування в Україні. Майже рік столиця нашої держави, Київ, живе без законно обраного міського голови. За наказом президента Януковича Партія регіонів та їхні сателіти відмовляються виконувати Конституцію і голосувати за призначення місцевих виборів у Києві. Адже вони розуміють, що не мають жодних шансів на перемогу. Вже завтра подібним чином можуть бути скасовані або перенесені на невизначений термін і президентські вибори 2015 року.
Спроба Партії регіонів і комуністів узурпувати владу, яку вони здійснили 4 квітня 2013 року за особистою вказівкою Януковича, має на меті розкол України, знищення парламенту та встановлення диктатури. Жодні неформальні збори невстановленої кількості депутатів поза сесійною залою Верховної Ради не мають права оголошувати себе пленарним засіданням Верховної Ради і ухвалювати закони від імені всього Українського народу. Це прямий замах на конституційний лад в державі, за який його замовникам і організаторам доведеться нести кримінальну відповідальність.
В той же час, розуміючи свою неминучу поразку на президентських виборах 2015 року, Янукович планує утриматися при владі за допомогою проведення псевдореферендуму та фальсифікації його результатів на свою користь.
Ми, учасники Всеукраїнських зборів депутатів місцевих рад та представники української громадськості, вимагаємо:
1. Прийняти на засіданнях місцевих рад, депутатами яких ми є, рішення щодо невизнання та невиконання на території цих рад "законів", "постанов" та інших рішень, ухвалених під час спроби узурпації влади.
2. Внести у порядок денний Верховної Ради законопроекти, які були "ухвалені" 4 квітня 2013 року на так званому виїзному засіданні парламенту, та розглянути їх на легітимному пленарному засіданні парламенту згідно з регламентом.
3. Не допустити проведення так званого референдуму, який має на меті продовження президентських повноважень Віктора Януковича.
4. Негайно призначити вибори Київського міського голови та Київської міської ради на червень 2013 року.
5. Скасувати антинародну пенсійну реформу, як того вимагає більшість громадян України.
6. Відправити у відставку Уряд Азарова, який призвів до глибокої соціально-економічної кризи в Україні.
7. Оголосити проведення всеукраїнської акції протесту «Вставай, Україно!» в Києві у День Європи, 18 травня 2013 року, з вимогою провести дострокові президентські вибори після усунення від влади президента Януковича, як головного узурпатора влади та порушника Конституції України.
8. Звільнити всіх політичних в'язнів, зокрема, Юлію Тимошенко."Читайте также: "Один раз победили - победим и второй" - Луценко обратился к митингующим в Киеве

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику