Цензор.НЕТ

17.04.13 11:00

ПР и КПУ не удалось включить в повестку дня Рады скандальные законопроекты о финансовых векселях

Предложение включить в повестку дня законопроекты о финансовых векселях набрало только 209 голосов.

Кроме того, как заявил Александр Турчинов, "регионалы" голосовали чужими карточками. Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

В свою очередь Анатолий Гриценко в своем Фейсбуке пишет: "Учора Рада відхилила три законопроекти 2594, 2595 і 2596, не включила їх до порядку денного сесії. Сьогодні вони знову включені до розгляду. При тому, що Закон забороняє робити це протягом однієї сесії. Рибак, Азаров і Янукович про це знають. Що ж це за проекти, які так хочуть провести Янукович & Со? Унікальні проекти. Про фінансові векселі. Якщо стисло, то після прийняття цих трьох проектів в Україні не буде ні бюджету, ні економіки, ні підприємництва.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: 2 сценария развития экономики Украины: плохой и очень плохой, - СМИ

Уряд отримає право розраховуватися з підприємцями не бюджетними грошима, а папірцями. Які не можна навіть продати на біржі. Які потім, колись, доведеться "обналічувати" з величезним дисконтом. Це - кому вдасться і, ясна річ, через "конкретних рєшал-смотрящіх". Після прийняття цих корупційних законів Рада може приймати будь-які бюджети, а Уряд царюватиме по-своєму, отримуючи мільярди - за папірці. Слідкуйте за голосуванням, чи пройде ця афера і чиїми голосами?!"

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что сегодня Рада займется изменением статуса мэра Киева, отменой чиновничьих льгот и Пенсионной реформой.

Читайте: Всемирный Банк: С помощью лжи из украинцев выманивают деньги

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику