Цензор.НЕТ

25.04.13 08:40

"Я забороняю керувати в моєму місті без мого дозволу": киевляне готовятся к массовым протестам

На встрече Киевского координационного штаба "Звільнимо Київ разом" была принята петиция относительно ситуации с выборами в Киеве.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ. Ниже приводим тест петиции "Я забороняю керувати в моєму місті без мого дозволу" на языке оригинала:

"Я живу у Києві.

Я не погоджуся, аби в мене забирали мої права. Відмову центральної влади призначити вибори в Києві я вважаю спробою узурпувати владу в моєму місті.

І щоб не вирішили її представники, які називають себе "Конституційний суд", я хочу нагадати своїй міський раді, що її повноваження закінчуються у травні цього року. Якщо будь-який депутат моєї міської ради спробує вважати себе депутатом після травня - він стане для мене самозванцем, який без мого дозволу і за мої гроші розпоряджається майном та землею моєї громади.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Оппозиция назовет единого кандидата в мэры Киева 18 мая, - Павловский

Як громадянин, виборець та платник податків громади я забороняю це робити.

2-го червня о 16:00 я прийду на мітинг під Київраду, аби заявити свою позицію. Якщо мою думку проігнорують, я створюватиму справжні органи самоорганізації в своєму місті.

Я хочу мати право голосу, обирати владу у власному місті. Хочу, аби мої представники були мені підзвітними, аби вони працювали на користь громади, представляли мої інтереси, а не лише ділили землю та майно невідомо для кого. Вимагаю, аби усі витрати, за які я сплачую як член громади, були відкриті в Інтернеті до останньої платіжки. Щоб про усі рішення, які приймаються від мого імені, спочатку запитували мою думку. І щоб за ухвалення та виконання цих рішень були конкретні відповідальні.

Попереджаю - я киянин, за мій кошт та з мого дозволу існує місцева влада. Депутат - знай і пам'ятай про це".

Підписати цю позицію можна тут

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику