Цензор.НЕТ

25.04.13 14:50

Портников защищает Княжицкого: "Делать карьеру за широкой спиной - удобно, а плевать в лицо - честно"

Когда меня унижают - плевать. Привык. И давно не обращаю внимания на обиды тех, кто занимается совсем другой профессией, чем журналистика. Но когда я наблюдаю, как на встрече с журналистским коллективом практически ни у кого не хватает смелости защитить от нападок мелких провокаторов человека, создавшего канал, на котором работают такие уникальные журналисты ТВi, мне становится противно.

Об этом пишет в своем Фейсбуке Виталий Портников, сообщает Цензор.НЕТ.

"Коли мене принижують - плювати. Звик. Й давно не звертаю уваги на образи тих, хто займається зовсім іншою професією, ніж журналістика. Але коли я спостерігаю, як на зустрічі з журналістським колективом практично ні у кого не вистачає сміливості захистити від нападок дрібних провокаторів людину, що створила канал, на якому працюють такi унікальні журналісти ТВі, мені стає гидко. Микола Княжицький - мій друг протягом останніх 25 років і я вже точно знаю, що він не ангел. Але знаю і те, що саме він створював телеканали, які змогли зіграти вирішальну роль у становленні свободи слова в країні - тоді, коли ні сміливих інтернет-ресурсів, ні унікальних журналістів і в проектi не було. Я пам'ятаю, що ми переживали на СТБ. Пам'ятаю, як виганяли з ефіру 1 +1 - щоб у день підрахунку голосів на президентських виборах ми не сказали нічого зайвого про владу. ТВі - просто ще один етап у цій боротьбі, можливо - найбільш нелегкий, хоча хтозна. Але створював цей канал як рупор незалежної журналістики саме Княжицький.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: "Новое руководство ТВі передаст канал власти "на тарелочке с голубой каемочкой ", - инвестор Кагаловский. ВИДЕО

Відстоював його в суді, коли у нас відбирали частоти, саме Княжицький. Жив під цілодобовим спостереженням СБУ саме Княжицький. Під кримінальною справою ходив саме Княжицький. Збирав на мітинг на захист ТВі саме Княжицький. Закликав людей заплатити штраф податковій - коли гроші не було у кого взяти - саме Княжицький, ризикуючи тоді і своєю репутацією, і авторитетом, натикаючись на здивовані запитання колег, в тому числі і мої: чому власник не заплатить? Робити кар'єру за широкою спиною, знаючи, що тебе в разі чого витягнуть і захистять - звичайно, зручно. А плювати в обличчя - чесно. Але я не про тих, хто плює в обличчя - на провокаторів і так проби нема де ставити і рано чи пізно вони видадуть самі себе. Я про тих, хто мовчить а потім нишком ображає в соціальних мережах або зловтішається в кулуарах. Якщо все це і унікальний журналістський колектив, то може бути, мені варто подумати про який-небудь інший, менш унікальний?" - пишет известный публицист.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что милиция решила, что скандал вокруг ТВi тянет на криминал, и завела дело.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику