Цензор.НЕТ

20.06.13 12:08

Горсовет Черкасс требует отставки Бродского из-за "пид#ра" и "глаза на ж#пе"

Сессия Черкасского горсовета 36 голосами "за" поддержал обращение к Президенту Украины, премьер-министру и председателю Верховной Рады Украины с требованием уволить с занимаемой должности Михаила Бродского.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на черкасский сайт "Антенна".

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Бродский назвал депутата "пи-р" и пообещал "глаз натянуть на ж....". ФОТО

Ранее Бродский в грубой форме оскорбил в социальных сетях одного из депутатов Горсовета.

Приводим текст обращения:

"Шановні Вікторе Федоровичу, Миколо Яновичу та Володимире Васильовичу!

15 червня 2013 року у відкритій групі «Черкаси» соціальної мережі Фейсбук голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Бродський М.Ю., коментуючи повідомлення депутата кількох скликань Черкаської міської ради Мамалиги Володимира Володимировича, вчинив брутальну лайку та погрози, що свідчить про його неетичну поведінку як високопосадовця, призначеного на свою посаду Вашими розпорядчими документами.

Вважаємо таку поведінку Бродського неприпустимою, оскільки вона ображає не тільки депутата міськради, обраного територіальною громадою і який користується повагою у суспільстві, а й підриває авторитет вищої ланки виконавчої влади в Україні.

Своїми діями Бродський М.Ю. порушив як Конституцію України, так і Закон України «Про державну службу», а саме ст. 5, Розділу І, яка регламентує Етику поведінки державного службовця. Зокрема, державний службовець повинен:

шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування;

не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.

Крім того, демонстративно та публічно продемонструвавши неповагу до громадянина України, Бродський М.Ю. порушив ст.17 Розділу ІV Закону України «Про державну службу», а саме Присягу державних службовців.

Просимо Вас розглянути питання про доцільність перебування такого «керівника» високого рангу на займаній посаді."

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику