Цензор.НЕТ

09.08.13 07:38

"Все будет Донбасс": как четкие пацанчики из Луганска "отжимают" Киев у киевлян. ВИДЕО

За скандальной стройкой на Троещине стоит известный рейдер из Луганска.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Facebook Виталия Уманца.

Знайомтесь! Каленцов Олександр Георгійович-27.04.1974р.н., уродженець міста Красний Луч, Луганської області.

рейдеры

Свого часу був призначений генеральним директором «віджатого» за допомогою 200 тітушок у рейдерський спосіб заводу «Арго» в Хотинському районі, Чернівецької області. Більш детально про ті події тут.

А також представник охоронної фірми «Наумович», директором якої є такий собі Сергій Наумович (реквізити фірми тут), співробітники якої в травні минулого року охороняли наметове містечко шведських уболівальників на Трухановому острові та доохоронялися до того, що, будучи у стані алкогольного сп'яніння, стріляли у спортсменів-спелеологів Лілію Кіосеву та Дениса Курта, а потім ще й побили їх.

Інформацію про ті події тут.

Каленцов тут на відео з перших хвилин.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Верх цинизма: Партия регионов, "крышующая" земельный беспредел в Киеве, выставила палатку в поддержку восставших на Маяковского, 4. ФОТО

А ще Олександр Георгійович, як представник фірми-забудовника, 22-го липня 2013р. брав участь у рейдерському захопленні земельної ділянки та знищенні дитячого майданчика та 74 фруктових дерев по вул. Тверська, 16 у Києві.


Я тоді про нього теж писав.

Також Олександр Георгійович, знову ж таки, як представник фірми-забудовника, учора брав участь у рейдерському захопленні земельної ділянки, але цього разу вже по вул. Маяковського, 4 в Києві. Але вчора людям вдалося відбити тітушок рейдера Каленцова, які були одягнуті в такі ж футболки з написом «Охорона», як і 22-го липня на Тверській, 16.

Тут він на вчорашньому відео з 2:32сек.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику