Цензор.НЕТ

20.08.13 20:29

На границе Украины и ЕС хотят возвести Берлинскую стену, - Яценюк. ВИДЕО

Во вторник, 20 августа, председатель Политсовета ВО "Батькивщина", председатель фракции "Батькивщина" Арсений Яценюк на открытии Десятого Всемирного конгресса украинцев во Львове обнародовал обращение Юлии Тимошенко к участникам Конгресса.

Об этом сообщает Цензор.НЕТсо ссылкой на пресс-службу партии. Арсений Яценюк подчеркнул, чтоЮлии Тимошенко "нет сейчас с нами физически, но она с нами духом,сердцем, своими мыслями и нашей общей идеей - идеей великойЕвропейской Украины".

Он напомнил, что несколько недель назад встречался с ЮлиейТимошенко в харьковской больнице. По словам Арсения Яценюка, там"маленькая комнатка, несколько квадратных метров, кровать, тамсотни охраны, все блокировано, окна за решеткой и заклеены, ничегоне видно, и они не открываются": "Там одна маленькая хрупкаяженщина, немного похудевшая, но стойка силой, духом и волей ".

"Эта женщина передала вам лучшие поздравления, низко поклониласьи сказала - мы вместе победим, если будем верить в нашу победу ибудем объединены в наших целях", - отметил Арсений Яценюк ипроцитировал обращение Юлии Тимошенко к участникам Всемирногоконгресса украинцев.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Все наши силы будут сосредоточены на евроинтеграции Украины, -глава Всемирного конгресса украинцев

Приводим текст обращения на языке оригинала: "Завдякив тому числі і вашій боротьбі Україна стала державою та отрималашанс на демократичне європейське майбутнє. Я глибоко зворушенарішучістю, з якою ви піднесли свій голос на захист верховенстваправа, справедливості, людської гідності та підтримали новітніхполітичних в'язнів - Юрія Луценка, інших репресованих членів могоУряду та мене. Уклінно дякую вам за це".

У зверненні наголошується, що цьогорічний Конгрес відбувається уліто 80-х роковин Голодомору - "найбільш замовчуваного геноциду уєвропейській історії та найжорстокішої трагедії нашого народу"."Сім років тому Голодомор було визнано геноцидом і українськимпарламентом, і провідними країнами світу. Це є результатом і вашоїсамовідданості", - процитував голова Політради "Батьківщини" ЮліюТимошенко.

"Ім'ям і мертвих, і живих, і ненароджених ми повинні вирватися ізмороку, де вбивали голодом дітей; де панували несправедливість інеправда. Вирватися туди, де наш справжній, вистражданий історієюдім," - йдеться у зверненні.

Лідер "Батьківщини" підкреслює, що для нас зараз немає більшогопріоритету, ніж укладання угоди між Україною та Європейськимсоюзом: "Для мене це не питання моєї волі чи неволі. Це питанняіснування нашої держави".

Юлія Тимошенко переконана, що наш європейський вибір необхіднозакріпити перемогою демократичних сил на президентських виборах2015 року. У листі вона підкреслила, що всі висновки, які слід булозробити з уроків 2005-2010 років, - зроблені: "Три опозиційніпарламентські сили уклали публічну угоду про повну координаціюсвоєї діяльності під час президентських виборів. Немає ані дня, анігодини, коли б я не думала над проектом майбутнього України післянашої перемоги".

"Шлях до неї буде складним, значно важчим ніж у 2004 році. І намконче потрібна консолідація всього світового українства. Вірю уперемогу; твердо переконана, що ми не є нацією, яка «ніколи невтратить шансу, щоби втратити шанс». І доки ми не досягнемо своїхцілей, я ані на хвилину не припиню боротьби", - йдеться влисті.

У зверненні, яке зачитав Арсеній Яценюк, Юлія Тимошенко висловилапереконання, що "Україна стане країною, де хочеться жити, творити інароджувати дітей, а зарубіжне українство пишатиметься своєюісторичною Батьківщиною".

Читайте также: На Всемирном конгрессе украинцев Януковича не ждут: Президентыприходят и уходят, а мы жили и без них

← Назад в рубрику