Цензор.НЕТ

21.08.13 09:44

Наш настоящий, выстраданный историей дом - Европейское сообщество, - Тимошенко

Экс-премьер Юлия Тимошенко обраилась к участникам Всемирного Конгресса Украинцев.


Цензор НЕТ со ссылкой напресс-службу "Батькивщины" приводит текст на языке оригинала.


Х Світовому Конґресові УкраїнцівРідні мої! Любі брати та сестри!

Вітаю всіх, для кого Україна є серцем, душею та самим буттям!Насамперед хочу подякувати українцям з усіх куточків земної кулі,Світовому Конґресу Українців, усім вам, хто багато десятилітьборовся за незалежність України, наше національне відродження,українську мову, демократію, свободу та права людини в Україні.Завдяки в тому числі й вашій боротьбі Україна стала незалежноюдержавою і має всі шанси стати демократичною та європейською. Яглибоко зворушена тим, що ви рішуче піднесли свій голос на захистверховенства права, справедливості, людської гідності та підтрималиновітніх політичних в'язнів - Юрія Луценка, інших репресованихчленів мого Уряду та мене у цій важкій ситуації. Уклінно дякую вамза це!

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Всемирный Конгресс Украинцев обсудит вопрос освобожденияТимошенко


Цьогорічний Конгрес відбувається у літо 80-х роковин Голодомору -найбільш замовчуваного геноциду у європейській історії танайжорстокішої трагедії нашого народу. Сім років тому Голодомор1932-1933 рр. нарешті було визнано геноцидом і українськимпарламентом, і провідними країнами світу. Це є результатом вашоїсамовідданої та професійної роботи. Ви допомогли історичній правдіпро свідоме винищення нашого народу пробитися крізь чорнупропаганду та запроданство політиків. Ваш внесок у чесну публічнуоцінку подій 1932-1933 рр. безцінний для сьогодення та майбутнього.Правда робить нашу націю сильнішою.Сталось так, що владу в Україні здобули сили, які не визнаютьГолодомор геноцидом. Це Партія регіонів з їхсателітами-комуністами. Замість вшанування безневинних жертвантилюдського сталінського режиму вони намагаються відбудуватиновий режим в Україні, знищуючи свободу, демократію, принижуючинашу мову, історію та національну гідність.Ім'ям і мертвих, і живих, і ненароджених ми повинні нарештівирватися із цього мороку; де вбивали голодом дітей; де панувалинесправедливість, неправда та приниження людини. Вирватися у світ,який вже подолав свавілля та авторитаризм; туди, де наш справжній,вистражданий історією дім - Європейська спільнота.Тому для нас зараз немає більшого пріоритету, аніж укладання угодиміж Україною та Європейським союзом про політичну асоціацію тавсеосяжну зону вільної торгівлі. Знайте, що для мене це не питаннямоєї волі чи неволі. Це питання існування нашої держави, адже самедолучення до Європейського Союзу гарантуватиме нашу незалежність іубезпечить Україну від повернення до новітньої імперії.Наш історичний європейський вибір ми повинні закріпити перемогоюдемократичних сил на президентських виборах 2015 року та рухатисядалі до повноправного членства України в ЄС. Всі болісні висновки,які нам слід було зробити з уроків 2005-2010 рр. - зроблені. Триопозиційні парламентські сили вже уклали публічну угоду про повнукоординацію своєї діяльності під час майбутніх президентськихвиборів 2015 року. Немає ані дня, ані години, щоб я не думала надпроектом майбутнього нашої держави, над кожною деталлю плану змін вУкраїні після перемоги демократичної опозиції на президентськихвиборах.Але шлях до нашої перемоги у 2015 році буде складним, як ніколи,значно важчим, ніж у 2004 році. Нам конче потрібна консолідаціявсього світового українства. Я вірю в цю перемогу, і переконана, щобільше нас не називатимуть нацією, яка «ніколи не втратить шансу,щоби втратити шанс». Цього разу ми зможемо добитися усуненнякримінальних кланів від політичної влади в Україні та гідно увійтидо складу Європейського Союзу, стати повноправним членомєвропейської сім'ї народів. Доки ми не досягнемо цих цілей, я ні нахвилину не припиню боротьби.

Дорогі мої брати і сестри!Мені дуже хотілося б зараз вас обійняти, обговорити всі нашіспільні рішення та проблеми. З часом, сподіваюсь, ми зможемо цезробити. Переконана, що нам з вами обов'язково вдасться звершитизадумане. Українці виплекають і розбудують свою рідну країну, вякій хотітиметься жити, творити і народжувати дітей, а зарубіжнеукраїнство пишатиметься своєю історичною Батьківщиною, якою зновубуде захоплюватись цілий світ.Щиро ваша

Юлія Тимошенко20 серпня 2013 р., Качанівська колонія, м. Харків

← Назад в рубрику