Цензор.НЕТ

23.08.13 10:10

В "Кофе Хауз" считают украиноязычных посетителей "повернутыми" и смеются над ними. ФОТОрепортаж

В киевском кафе "Кофе Хауз" отказываются обслуживать посетителей на украинском языке. Руководство этой российской сети требует "общаться в кафе только на русском языке".

"В переддень Незалежності України мав я от такий досвід вмережевому кафе в Києві, що привело мене до шоку. Офіціантка впертозі мною спілкувалася російською мовою, начебто і нічого страшного,та я не втримався, коли вона кожне моє прохання перекладала наросійську мову і просила підтвердити, чи саме це я мав на увазі.Тоді я попросив все ж спілкуватися українською зі мною, а незаставляти мене підтверджувати її російський варіант могозамовлення. Вона категорично відмовилася, ба більше того, коли я,подякувавши, виходив із кафе, працівники навіть собі дозволилипосміятися мені вслід. Це заставило мене повернутися і попрохатикнигу скарг ", - цитирует Цензор.НЕТ запись Ивана Филиповича наFacebook.

"І тут я відкрив для себе щось неймовірне. До мене підійшов молодийхлопчина, працівник кафе і порадив не витрачати час на скаргу щодоукраїнської мови, оскільки керівництво практично не реагує на такіскарги, а також насміхається з них. Він показав мені оцю брошуру,що на світлинах і сказав, що згідно їхніх стандартів вонизобов'язані розмовляти російською. Коли він на одному із тренінгівзапитав, чи можна спілкуватися українською і що ця брошюранадрукова для Росії, йому тренер і один із керівників відповіли:«ТОЛЬКО ПО-РУССКИ»! «Здесь (в Україні) всє прєкрасно понімаютрусскій язик і для 1% «повьорнутих» нікто стандарти мєнять нєбудєт!»

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: "Бандеровщина шагает по восточной Украине!": только 2% абитуриентовсдают ВНО по русскому языку и 98% - по украинскому.ФОТО

язык рестораны русский украинский

Мережа «Кофі Хауз» російська мережа, але це нічого б могло незначити, важливо їхнє ставлення до мене і моїх співгромадян, домоєї землі, моєї мови, тощо!

Дуже доречно в тему сьогодення ігнорувати цю мережу, або ще більше- вказувати їм на хамське ставлення до України.

Прикро, але це наслідки позиції частини українців із ствердженням:«мені без різниці, якою мовою спілкуватися», на це їм відповідаютьхамським принизливим ставленням іноземні компанії", - отмечаетавтор.

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: У посольства РФ украинцев призвали бойкотировать российские товары.ФОТОрепортаж+ВИДЕО

язык рестораны русский украинский

Читайте на «Цензор.НЕТ»: На российской границе скопилось более 900 вагонов с грузами изУкраины

язык рестораны русский украинский

язык украинский кофе

← Назад в рубрику