Цензор.НЕТ

12.11.13 12:50

"Назначение Сало губернатором - это издевка", - "Батькивщина" требует выразить недоверие главе ОГА

Представители Львовской «Батькивщины» проводят митинг-пикет под стенами Львовского областного совета о выражении недоверия новому председателю Львовской ОГА Олегу Салу. К облсовету прибыли партийцы из районных и городских парторганизаций, депутаты Львовского областного совета

Собравшиеся скандируют - «Сало - геть!» передает Цензор. НЕТ со ссылкой на пресс-службу «Батькивщины». «Хочу подчеркнуть лишь несколько фактов из биографии нового главы облгосадминистрации. Всем известны его «заслуги» во время избирательной гонки 2004 года, участие в выборах в списке Витренко, участие в штурме ОИК в Первомайске. Этого человека обвиняли в искажении волеизъявления граждан, давлении на журналистов, студентов, тех, кто шел против режима.

Депутаты облсовета должны вместе с нами сказать «Сало - Геть!», - отметил во время митинга народный депутат Украины, председатель Львовской областной партийной организации ВО «Батькивщина» Роман Илык. Депутаты Львовского областного совета внесли вопрос о выражении недоверия председателю Львовской ОГА Олегу Сало в повестку дня. В сессионном зале присутствуют народные депутаты Роман Илык, Игорь Васюник, Степан Кубив, Михаил Хмиль, Ярослав Гинка, Ирина Сех. Председатель фракции "Батькивщина" во Львовском областном совете Николай Кадыкало зачитал заявление-обращение фракции.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Оппозиция срочно собирает подписи о выражении недоверия губернатору Львовщины

Текст обращения приводим полностью на языке оригинала.

Заява-звернення депутатів фракції ВО "Батьківщина" у Львівській облраді

Призначення на посаду голови Львівської ОДА одіозного Олега Сала є відвертим запереченням всіх основ демократії, європейських прагнень України, здорового глузду та гідності галичан. Люди сприйняли це призначення, як зневагу.

Призначення особи, проти якої було порушено кримінальні справи, оголошено у міжнародний розшук, звинувачено у спотворенні волевиявлення громадян, корупційних махінаціях - це відвертий глум над громадськістю.

Всі пам'ятають 2004 рік, коли новий "намісник" президента очолював обласне управління міліції, - чинився тиск на опозиційних політиків, підприємців, студентів, журналістів, які виступили проти режиму. Всі пам'ятають, як зупиняли автоколони, що рухались на Київ, підпали в редакціях "Поступу" та ТРК "Міст". У 2012 році Олег Сало виконував чергові провокації від так званої влади у Первомайську на 132 виборчому окрузі. Одіозний генерал керував горезвісним штурмом ОВК.

Це призначення чітко підтверджує сценарій, який запланувала Банкова на майбутні вибори - влада розуміє, що чесно перемогти не вдасться і готує ґрунт для спотворення реального волевиявлення людей. Усвідомлюючи, що у чесний спосіб перемогти вони вже не зможуть!

Важко уявити, щоб у будь-якій демократичній країні людина, яка має такий багаж звинувачень, була б призначена на посаду у правоохоронних органах, а згодом отримала підвищення до очільника області.

Лідери опозиційних сил - ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк, Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко, ВО «Свобода» Олег Тягнибок монолітно висловились щодо цього призначення і звернулися до депутатського корпусу Львівської обласної ради із закликом включити до порядку денного пленарного засідання питання про висловлення недовіри Олегу Салу та підтримати це рішення двома третинами голосів депутатів обласної ради. Народні депутати України, члени МДО "Львівщина", Львівська обласна партійна організація ВО "Батьківщина" підтримують висловлення недовіри голові Львівської ОДА.

Ми, депутати фракції ВО "Батьківщина" у Львівській обласній раді підтримуємо узгоджену позицію опозиційних фракцій про внесення питання недовіри голові Львівської облдержадміністрації Олегу Салу першим питанням у порядку денному сьогоднішньої сесійного засідання. Звертаємося до голови Львівської обласної ради Петра Колодія з вимогою внести це питання на розгляд сесії і поставити на голосування згідно з регламенту облради.

Закликаємо Вас - шановні колеги, обласні обранці захистити мешканців Львівщини, виправдати їх довіру і монолітно висловити свою думку - прозоро, відкрито перед всієї громадою області проголосувавши "за" недовіру представнику президента у Львівській області Олегу Салу.

Слава Україні!»

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику