Цензор.НЕТ

13.11.13 13:02

Янукович закрыл дверь в цивилизованную Европу, - совместное заявление оппозиции. ДОКУМЕНТ

Возможный провал подписания Соглашения об ассоциации - это не просто государственная измена, это прямой путь к экономической катастрофе и дефолту Украины.

Об этом говорится в заявлении оппозиционных фракций. Публикуемна языке оригинала.


ЗВЕРНЕННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ФРАКЦІЙ ВО «БАТЬКІВЩИНА»,
ПП «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ТА ВО «СВОБОДА»

Шановні співвітчизники!

13 листопада 2013 року фракція Партії регіонів за вказівкоюпрезидента Януковича провалила голосування за ключовий пакетєвроінтеграційних законопроектів, який гарантовано відкривавУкраїні шлях до підписання історичної Угоди про Асоціацію зЄвропейським Союзом.

Українська опозиція, як і раніше, була готова віддати стовідсотків голосів за всі євроінтеграційні закони, у тому числі занедосконалі президентські - про прокуратуру та про вибори. Ми такожпішли на важкі, але такі необхідні компроміси у питанні щодоподолання наслідків вибіркового правосуддя. Сама Юлія Тимошенконеодноразово чітко та публічно виступала із закликами не ставитипідписання Угоди в залежність від її особистої подальшої долі, якоюб важкою вона не була.

Відвертий саботаж Партією регіонів євроінтеграційного пакетузаконопроектів означає лише одне - Віктор Янукович свідомо зриваєпідписання Угоди про Асоціацію з ЄС, позбавляє нас шансу нареалізацію багатовікового прагнення українського народу: бутиповноправною та невід'ємною частиною вільної, демократичноїєвропейської спільноти.
Президент Янукович показав, що йому насправді не потрібнаУгода про Асоціацію та європейські стандарти. Йому не потрібнієвропейські закони, які працюють однаково для всіх. Цій владі нецікаві реальні проблеми людей та їх прагнення жити в нормальнійєвропейській країні. Владою Януковича керує лише одне бажання -якомога довше правити і безкарно грабувати країну.
Провал підписання Угоди про Асоціацію - це не просто державназрада, це прямий шлях до економічної катастрофи та дефолту України.Виснажена роками бездарного керівництва урядом Януковича-Азароваекономіка довго не протягне без рятівних кредитів МВФ та фінансовоїдопомоги ЄС. Бюджет вже тріщить по швах, не вистачає грошей навиплату зарплат і соціальної допомоги, а промислове виробництвокотиться у прірву.

Зрив Угоди про Асоціацію - це неминучий розворот нашої державив минуле, у бік дикої неорадянської імперії під назвою «Митнийсоюз». Це закриті перед нами та нашими дітьми двері доцивілізованої Європи. Це клуб довічних президентів, до якого такпрагне вступити особисто Янукович через наміри сфальсифікуватирезультати президентських виборів 2015 року.

Переконані, що зупинити такий розвиток подій може лишепотужний громадянський спротив. Лише разом ми зможемо змусити владупочути голос народу. Лише спільними зусиллями ми здатні забезпечитипотужний тиск на Януковича, який переконає його підписати Угоду тавідмовитися від планів здати Україну, як склотару, в Митнийсоюз.
Закликаємо всіх, кому небайдужа доля європейського майбутньогоУкраїни незалежно від політичних вподобань: 24 листопада о 12.00зібратися в Києві.
Прийдіть та підтримайте одну категоричну вимогу до Януковича,яка об'єднує цілу Україну - підписати Угоду про Асоціацію міжУкраїною та Європейським Союзом на Вільнюському саміті «Східногопартнерства».

Керівник фракції ВО «Батьківщина»
Арсеній ЯЦЕНЮК

Керівник фракції ПП «УДАР Віталія Кличка»
Віталій КЛИЧКО

Керівник фракції ВО «Свобода»
Олег ТЯГНИБОК

заявление


← Назад в рубрику