Цензор.НЕТ

14.11.13 09:43

Дело против Власенко - это новая волна политических преследований, - совместное заявление оппозиционных фракций

В оппозиции уверены, что дело против Власенко преследует одну цель - лишить Юлию Тимошенко юридической защиты.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины". Приводим текст заявления на языке оригинала:

СПІЛЬНА ЗАЯВА

фракцій ВО «Батьківщина», ПП «УДАР Віталія Кличка»
та ВО «Свобода» у Верховній раді України VII скликання

Дорогі співвітчизники!

Події останніх днів переконують, що президент Янукович остаточно торпедує можливість підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Попри те, що головною невирішеною проблемою для європейської інтеграції нашої країни залишається вибіркове правосуддя та ув'язнення Юлії Тимошенко, влада знову вдалася до відвертих політичних репресій.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Дело против меня хотят провести так, как против Тимошенко, - Власенко

Нову хвилю політично вмотивованих переслідувань режим розпочав з висунення абсурдних звинувачень проти захисника Юлії Тимошенко - Сергія Власенка. Попередньо, у березні ц.р., всупереч законам України і здоровому глузду його було позбавлено депутатського мандата, що відкрило можливість для подальшого арешту та ув'язнення опозиційного політика.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Власенко утверждает, что ГПУ с помощью провокации пыталась добиться его ареста

Керована президентом репресивна система вже не намагається надати своїм діям бодай подібність до здійснення правосуддя. Вони не приховують, що мета режиму - позбавити Лідера опозиції будь-якого юридичного захисту та можливості звільнення, розтоптати останні сподівання людей на входження України до Об'єднаної Європи, залякати цілу країну і кожного українця бульдозерною тупістю каральної машини.

Так звана «справа» Сергія Власенка - це чергова недолуга спроба влади відволікти увагу людей і уникнути відповідальності за те, що замість європейських перспектив Україну залишають у сірій зоні політично вмотивованого правосуддя, кричущого свавілля та бідності. Але за кожну неправду і за кожен злочин колись доведеться відповідати.

Ми вимагаємо від Віктора Януковича негайно припинити політичні репресії в Україні та повернути нашу державу на демократичний європейський шлях розвитку.

Керівник фракції ВО «Батьківщина»

Арсеній ЯЦЕНЮК

Керівник фракції ПП «УДАР Віталія Кличка»

Віталій КЛИЧКО

Керівник фракції ВО «Свобода»

Олег ТЯГНИБОК

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику