Цензор.НЕТ

14.11.13 09:43

Дело против Власенко - это новая волна политических преследований, - совместное заявление оппозиционных фракций

В оппозиции уверены, что дело против Власенко преследует одну цель - лишить Юлию Тимошенко юридической защиты.

Об этом сообщает Цензор.НЕТсо ссылкой на пресс-службу "Батькивщины". Приводимтекст заявления на языке оригинала:

СПІЛЬНА ЗАЯВА

фракцій ВО «Батьківщина», ПП «УДАР Віталія Кличка»
та ВО «Свобода» у Верховній раді України VII скликання

Дорогі співвітчизники!

Події останніх днів переконують, що президент Янукович остаточноторпедує можливість підписання Україною Угоди про асоціацію зЄвропейським Союзом. Попри те, що головною невирішеною проблемоюдля європейської інтеграції нашої країни залишається вибірковеправосуддя та ув'язнення Юлії Тимошенко, влада знову вдалася довідвертих політичних репресій.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Дело против меня хотят провести так, как против Тимошенко, -Власенко

Нову хвилю політично вмотивованих переслідувань режим розпочав звисунення абсурдних звинувачень проти захисника Юлії Тимошенко -Сергія Власенка. Попередньо, у березні ц.р., всупереч законамУкраїни і здоровому глузду його було позбавлено депутатськогомандата, що відкрило можливість для подальшого арешту та ув'язненняопозиційного політика.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Власенко утверждает, что ГПУ с помощью провокации пыталась добитьсяего ареста

Керована президентом репресивна система вже не намагається надатисвоїм діям бодай подібність до здійснення правосуддя. Вони неприховують, що мета режиму - позбавити Лідера опозиції будь-якогоюридичного захисту та можливості звільнення, розтоптати останнісподівання людей на входження України до Об'єднаної Європи,залякати цілу країну і кожного українця бульдозерною тупістюкаральної машини.

Так звана «справа» Сергія Власенка - це чергова недолуга спробавлади відволікти увагу людей і уникнути відповідальності за те, щозамість європейських перспектив Україну залишають у сірій зоніполітично вмотивованого правосуддя, кричущого свавілля та бідності.Але за кожну неправду і за кожен злочин колись доведетьсявідповідати.

Ми вимагаємо від Віктора Януковича негайно припинити політичнірепресії в Україні та повернути нашу державу на демократичнийєвропейський шлях розвитку.

Керівник фракції ВО «Батьківщина»

Арсеній ЯЦЕНЮК

Керівник фракції ПП «УДАР Віталія Кличка»

Віталій КЛИЧКО

Керівник фракції ВО «Свобода»

Олег ТЯГНИБОК

← Назад в рубрику