Цензор.НЕТ

22.11.13 14:08

Власть наняла кибер-киллеров, - "Батькивщина"

Партия "Батькивщина" заявляет об убедительных доказательствах системной работы группы кибер-киллеров, нанятых Администрацией президента и Партией регионов.

Об этом говорится в распространенном заявлении " Батькивщины", передает Цензор.НЕТ.

Публикуем на языке оригинала.

Сьогодні зранку телефони опозиційних політиків з партії "Батьківщина", а також співробітників прес-служби політсили були атаковані телефонними ботами - автоматичними пристроями, які кожні дві хвилини здійснювали дзвінки з невідомих номерів. Атака розпочалася о 7-й ранку і триває до цього часу.

"Одночасно, на електронні скриньки партії і прес-служби було скеровано потік спаму. Зміст фальшивих листів стосувався сьогоднішнього нічного мітингу у Києві на Майдані Незалежності і містив цинічні й образливі характеристики на адресу опозиції та громадських активістів", - говориться у повідомленні.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Тимошенко призвала оппозицию бороться за национальные интересы: "Шанс еще есть"

Водночас, у "Батьківщині" нагадали, що протягом двох років здійснюються хакерські атаки на поштові скриньки лідерів опозиції, виконавчих структур партії, відомих і впливових представників засобів масової інформації.

"За цей час зламано поштову скриньку, викрадено і фальсифіковано приватну переписку дочки лідера опозиції Юлії Тимошенко Євгенії, зламано пошту служби народного депутата Григорія Немирі, прес-секретаря Юлії Тимошенко Марини Сороки, багатьох інших співробітників прес-служби. Про постійне стеження з боку кібер-кілерів за професійною і приватною перепискою у всесвітній павутині може розповісти журналіст Тетяна Чорновол, журналісти "Української правди" і багато інших колег по цеху", - зазначено у заяві.

"Сюди варто додати провокацію з нещодавно оприлюдненими в Інтернеті сфальшованих листів Юлії Тимошенко з в'язниці, періодичні викиди в мережі незаконних прослуховувань телефонних розмов опозиційних політиків, а також хакерські атаки на центральний сайт "Батьківщини", - наголосили в опозиції.

"Очевидно, що всі ці дії неможливі без участі спецслужб. Наприклад, протистояти сьогоднішньому телефонному тероризму виявилися неспроможними всі мобільні оператори, які своїми силами до цього часу не можуть зупинити вал дзвінків", - заявили у партії.

Там висловили переконання, що таким чином влада готується до президентських виборів.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Телефоны оппозиционеров заблокированы, из трубки доносится "Марсельеза", - нардеп

"Сьогодні дзвінки на телефони, розсилка спаму і крадіжка електронної переписки може виглядати як невинна розвага, але на виборах ці ж бандити з Інтернет-прерій за наказом Банкової створюватимуть паралельні сервери, щоб "стирити" вибір українців і продовжити життя цього режиму на десятиліття", - вважають у "Батьківщині".

"Партія "Батьківщина" вимагає від Генеральної прокуратури України надати відповідь з приводу інформації про роботу групи кібер-кілерів, які вже тривалий час здійснюють злочини і провокації проти опозиції і громадян України, а також вжити всіх заходів для припинення електронного і телефонного тероризму", - зазначено у заяві.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику