Цензор.НЕТ

24.11.13 15:15

Резолюция Народного Вече: "Мы не позволим антиукраинской власти украсть наше европейское будущее!". + ВИДЕО

Участники Народного Вече вынесли резолюцию, в которой требуют от президента Украины Виктора Януковича немедленно отменить решение правительства Азарова о приостановлении диалога с ЕС, возобновить курс на европейскую интеграцию, а также прекратить политические репрессии в Украине. В противном случае они намерены добиваться импичмента президенту Януковичу за государственную измену.

киев евромайдан

Об этом Цензор.НЕТ сообщилив пресс-службе "Батькивщины".

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: "Украину в Европу, Януковича в жо..": 200 000 заполонили центрКиева, чтобы поддержать евроинтнеграцию Украины.ФОТОрепортаж

Далее приводим текст резолюции без изменений:"Незважаючи на те, що більшість громадян України прагне бути увільній, демократичній та заможній європейській сім'ї народів,Партія регіонів 21 листопада 2013 року провалила голосування зазакони, які було необхідно прийняти для того, щоб забезпечитипідписання Угоди про Асоціацію між Європейським Союзом та Україноюі тим самим відмовилася припинити політичні репресії, звільнитиЮлію Тимошенко та реформувати правоохоронну систему.

Уряд Азарова видав незаконне розпорядження, яким скасував процеспідписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, ставшиспівучасником злочину проти українського народу.

Злочинний режим Януковича пішов на свідоме та грубе порушеннястатті 11 Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньоїполітики», якою передбачено інтеграція України в європейськийполітичний, економічний, правовий простір з метою набуття членствав Європейському Союзі.

Смотрите также: Банковую окружили "живым щитом" из "титушек" для защиты Януковичаот штурма. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

Антиукраїнський, антинародний режим Януковича не припиняє політичнірепресії проти своїх опонентів та намагається позбавити Українуісторичного шансу на реалізацію свого цивілізаційного вибору,перетворившись на головну перешкоду та гальмо європейськоїінтеграції. Їм не потрібне реальне запровадження європейськихстандартів. Ця влада показала, що хоче лише одного - якомога довшеправити і безкарно грабувати Україну.

Ми втомилися від зрад, розчарувань, злиднів та безправ'я. Мивтомилися від сірості, безнадії, продажності чиновників і суддів.Ми хочемо жити в нормальній, цивілізованій європейській державі, депанує свобода слова, повага до людини та її прав, де всі рівніперед законом.

Докорінним чином змінити ситуацію та розпочати реальні зміни вУкраїні, запровадити європейські стандарти життя дозволяла Угодапро Асоціацію з Європейським Союзом, за підписання якої виступаєбільшість громадян України. Але злочинною відмовою від підписанняУгоди було виконано замовлення Кремля і розпочато поворот нашоїдержави в минуле, у бік Митного союзу та реставрації радянськоїімперії.

Смотрите также: На Евромайдан вышли 200 000: центр Киева не вмещает всех людей.ФОТОрепортаж+ВИДЕО


Ми не дозволимо цій антиукраїнській владі торгувати Україною тавкрасти у нас і наших дітей європейське майбутнє!

Ми - громадяни, що зібралися на Віче на Європейській площі у Києві,керуючись положеннями статті 5 Конституції України, відповідно доякої єдиним джерелом влади в Україні є народ, - ухвалили наступнірішення:

1. Вимагати відставки уряду Миколи Азарова за зраду національнихінтересів та ухвалення рішення про відмову від курсу на європейськуінтеграцію.

2. Вимагати проведення 27 листопада 2013 року позачергової сесіїВерховної Ради України, на якій терміново розглянути та ухвалитивсі необхідні євроінтеграційні закони, у тому числі про лікуваннязасуджених за кордоном та про прокуратуру. Відповідне зверненнятрьох фракцій і необхідні підписи вже передані до ВерховноїРади.

Смотрите также: "Ідола геть!": Демонстранты снесли коммунистическую палатку набульваре Шевченко. ВИДЕО (обновлено)


У разі неспроможності Верховної Ради ухвалити необхідні закони,відмови парламентської більшості голосувати за них, домагатисярозпуску парламенту та проведення позачергових виборів народнихдепутатів України.

3. Вимагати від президента України Віктора Януковича негайноскасувати рішення уряду Азарова, припинити політичні репресії,звільнити Юлію Тимошенко, відновити курс на європейську інтеграціюта підписати Угоду про Асоціацію між Україною та ЄвропейськимСоюзом на вільнюському саміті «Східного партнерства».

У разі відмови Президента виконати свої конституційні обов'язки танепідписання Угоди, домагатися імпічменту президенту Януковичу задержавну зраду, зрив підписання Угоди про Асоціацію з ЄвропейськимСоюзом та закликати всі демократичні країни світу негайнозастосувати персональні санкції проти Януковича та представниківйого корумпованого режиму.

Смотрите также: Украинцы в соцсетях призывают друг друга выйти на Евромайдан:"Приди и покажи, что тебе не все равно". ВИДЕО


4. Звернутися до керівників Європейського Союзу, голів держав таурядів усіх 28 країн його членів із закликом не закривати дверіУкраїні в Європу, створити умови для підписання Угоди про Асоціаціюпісля зміни влади в країні.

5. Забезпечити координацію дій опозиції, громадськості та всіхукраїнських проєвропейських сил.

Провести мобілізацію всіх партій, громадських організацій тагромадян, які виступають за європейську інтеграцію України, дляпроведення акцій протесту до нашої перемоги".

м. Київ
Європейська площа
24 листопада 2013 року


← Назад в рубрику